אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » שני ושלר

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה שני ושלר:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 10 שנים. גיל:36. מלמדת באווירה כיפית ומקצועית.שני ושלר מלמד גיטרה בערים הבאות:

בהרצליה ברמת השרון ברעננה

מחיר שיעור: 130 ₪

טלפון: 052-6969087t

מוסיקאית, גיטריסטית בוגורת בית הספר "רימון" במסלול לביצוע ג'אז.

מעבירה שיעורי גיטרה בתל אביב, רעננה, כפר סבא, הרצליה ורמת השרון. תוכן השיעורים כולל עבודה על טכניקה נכונה, קצב, פריטות, ליווי שירים, קריאת תווים, הוצאת סולואים ועוד. מלמדת גיטרה במספר בתי ספר למוסיקה בארץ ובאופן פרטני ובעלת ניסיון רב בעבודה עם ילדים, בני נוער ומבוגרים, במגוון רחב של רמות. מתאימה את מהלך השיעור לטעמו וסגנונו האישי של כל תלמיד/ה, תוך שמירה על מסגרת לימודית נכונה ומהנה.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"משקפי השמש שלי הם כמו הגיטרה שלי."

פט סמית'
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בהרצליה, ברמת השרון, ברעננה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בהרצליה, ברמת השרון, ברעננה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בשני ושלר, מורה לגיטרה בהרצליה, ברמת השרון, ברעננה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בהרצליה, ברמת השרון, ברעננה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם שני ושלר אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בהרצליה, ברמת השרון, ברעננה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)