אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » שרון בר יעקב

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה שרון בר יעקב:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 15 שנים. גיל:49. שיעורי גיטרה בכיף למתחילים ומתקדמים.שרון בר יעקב מלמד גיטרה בערים הבאות:

בירושלים

מחיר שיעור: 130 ₪

טלפון: 052-4343698t

אני בעלת תואר ראשון בגיטרה ג'אז מהאקדמיה למוסיקה בירושלים. יש לי נסיון רב בלימוד גיטרה ומוסיקה וכן בנגינה בהרכבים שונים.

מלמדת מתחילים ומתקדמים. וכן מלמדת ילדים, נוער ומבוגרים.
אוהבת לאפשר לתלמיד/ה להתנסות במגוון רחב של סגנונות – ג'אז, מוסיקה קלאסית, רוק, מוסיקה ישראלית, שירים מכל הסוגים. וגם להתרכז בסגנון שהתלמיד/ה אוהב/ת.

מנגנת ומלמדת על גיטרות שונות – קלאסית, חשמלית, אקוסטית.
למי שמעוניין בכך, אני מלמדת בצורה מעמיקה גם תיאוריה של המוסיקה, סולמות, מהלכים הרמוניים, הבנת יצירות (גם שירים) מבחינה הרמונית ומלודית, פיתוח שמיעה.
ממליצה ואוהבת ללמד גם אלתור.
אשמח מאוד לשמוע מכם :)

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"יש לי בית וגיטרה, יש לי שיר שכל הארץ שרה"

מיקי גבריאלוב
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בירושלים, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בירושלים ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בשרון בר יעקב, מורה לגיטרה בירושלים, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בירושלים באתר ובמידה ולא תסתדרו עם שרון בר יעקב אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בירושלים מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)