אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » אביב מיכאלי

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה אביב מיכאלי:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 10 שנים. גיל:37. ללמוד ביסודיות ובכיף עם מורה מקצועי.אביב מיכאלי מלמד גיטרה בערים הבאות:

בזכרון יעקב בפרדס-חנה בקיסריה

מחיר שיעור: 120 ₪

טלפון: 054-6876867t

מורה לגיטרה מנוסה ומקצועי בעל נסיון רב בנגינה על גיטרה, הוראת גיטרה ומוסיקה ונסיון במה

*שיטת לימוד הגיטרה אצלי משתנה בהתאם לרמה והסגנון המוזיקלי שהתלמיד רוצה ללמוד, כמו כן, רכשתי ידע תיאורתי ופרקטי במגוון סגנונות הכולל: קלאסי, ג׳אז, ג׳יפסי ג׳אז, מוזיקה יוונית, בלקאני, שירים (מוזיקה עכשווית) והכל תוך שימת דגש על כל המרכיבים והתפקידים אשר נמצאים בשיר.

*אצלי נלמד איך מאלתרים על הגיטרה, נלמד תאוריה מוזיקלית, סולמות, אקורדים, מקצבים וכו׳ וניישם את כל החומר תוך כדי על הגיטרה.

*אפשר ללמוד אצלי בבית בזכרון יעקב, בסביבה מוזיקלית ומלאת הנאה וגיטרות (מומלץ!)
ואפשר ללמוד בבית התלמיד בישובי הסביבה: בנימינה – גבעת עדה, בת שלמה, פרדס חנה, בית חנניה, אור עקיבא וישובי חוף הכרמל.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"היום שאני אמות יהיה היום שאסגור את הפה ואת הארגז של הגיטרה."

בראד נואל
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בזכרון יעקב, בפרדס-חנה, בקיסריה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בזכרון יעקב, בפרדס-חנה, בקיסריה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים באביב מיכאלי, מורה לגיטרה בזכרון יעקב, בפרדס-חנה, בקיסריה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בזכרון יעקב, בפרדס-חנה, בקיסריה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם אביב מיכאלי אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בזכרון יעקב, בפרדס-חנה, בקיסריה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)