אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » אביב מיכאלי

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה אביב מיכאלי:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 10 שנים. גיל:34. ללמוד ביסודיות ובכיף עם מורה מקצועי.אביב מיכאלי מלמד גיטרה בערים הבאות:

בזכרון יעקב בפרדס-חנה בקיסריה

מחיר שיעור: 120 ₪

טלפון: 054-6876867t

מורה לגיטרה מנוסה ומקצועי בעל נסיון רב בנגינה על גיטרה, הוראת גיטרה ומוסיקה ונסיון במה

*שיטת לימוד הגיטרה אצלי משתנה בהתאם לרמה והסגנון המוזיקלי שהתלמיד רוצה ללמוד, כמו כן, רכשתי ידע תיאורתי ופרקטי במגוון סגנונות הכולל: קלאסי, ג׳אז, ג׳יפסי ג׳אז, מוזיקה יוונית, בלקאני, שירים (מוזיקה עכשווית) והכל תוך שימת דגש על כל המרכיבים והתפקידים אשר נמצאים בשיר.

*אצלי נלמד איך מאלתרים על הגיטרה, נלמד תאוריה מוזיקלית, סולמות, אקורדים, מקצבים וכו׳ וניישם את כל החומר תוך כדי על הגיטרה.

*אפשר ללמוד אצלי בבית בזכרון יעקב, בסביבה מוזיקלית ומלאת הנאה וגיטרות (מומלץ!)
ואפשר ללמוד בבית התלמיד בישובי הסביבה: בנימינה – גבעת עדה, בת שלמה, פרדס חנה, בית חנניה, אור עקיבא וישובי חוף הכרמל.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אמרו עליו שלא יחזור יותר מן הגלות גמרו עליו חזק בכל טורי הרכילות סיפרו שהשתגע, בולע, מעשן אבל יותר מכל דבר, אהב הוא לנגן, בגיטרה, בגיטרה"

שמוליק קראוס
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בזכרון יעקב, בפרדס-חנה, בקיסריה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בזכרון יעקב, בפרדס-חנה, בקיסריה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים באביב מיכאלי, מורה לגיטרה בזכרון יעקב, בפרדס-חנה, בקיסריה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בזכרון יעקב, בפרדס-חנה, בקיסריה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם אביב מיכאלי אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בזכרון יעקב, בפרדס-חנה, בקיסריה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)
Slide background

מקום פנוי לפרסומת