אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » אבישי מזרב

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה אבישי מזרב:

מלמד בסטודיו שבביתי בראשון לציון. מתמחה בסגנונות הרוק, בלוז, מטאל, פרוגרסייב, פאנק.אבישי מזרב מלמד גיטרה בערים הבאות:

בראשון לציון

מחיר שיעור: 150 ₪

טלפון: 050-3337234t

בשביל להיות גיטריסט טוב צריך הרבה מעבר ליכולות נגינה. גיטריסט טוב נמדד ביכולות הטכניים שלו, בפייל, במלודיות, בסאונד, בשואו וכמובן בידע התיאורטי (אקורדים, סולומות, מודוסים וכו\').
בשיעורים שלי נבנה את הידע התיאורטי בשילוב תרגילי טכניקה, נלמד אין לשלוט בגיטרה ואיך להפיק את הצליל הרצוי מהגיטרה, בשלב מתקדם יותר נלמד איך לאלתר ולבנות מלודיות, איך לנגן בטיים ואוף טיים, נעבוד על שירים מוכרים וסולואים ידועים בליווי פליבקיים מלאים, נלמד איך לתחזק את הגיטרה, איך לעבוד עם אפקטים, מגברים וציוד נלווה.

פרוייקט ייחודי! בסוף כל שנה יזכה התלמיד להקליט קטע אינסטרומנטלי בסטודיו שלי בחינם! את הקטע נכתוב ונבנה ביחד במהלך השנה.

זמן שיעור: 60 דקות

מלמד גם בבית התלמיד.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"יש לי בית וגיטרה, יש לי שיר שכל הארץ שרה"

מיקי גבריאלוב
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בראשון לציון, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בראשון לציון ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים באבישי מזרב, מורה לגיטרה בראשון לציון, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בראשון לציון באתר ובמידה ולא תסתדרו עם אבישי מזרב אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בראשון לציון מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)