אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » אבי שרון

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה אבי שרון:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית, חשמלית ובס, עם נסיון של 25 שנים. גיל:69. מלמד באוירה כייפית וחברותית .אבי שרון מלמד גיטרה בערים הבאות:

בחדרה בכרכור בפרדס-חנה

מחיר שיעור: 125 ₪

טלפון: 054-4516160t

גר בפרדס חנה כ-חודשיים,תואר ראשון בחינוך מוסיקלי,מלמד מוסיקה בבתי ספר בבוקר.בשעות אחה"צ מלמד בכלי נגינה:גיטרה קלאסית,אקוסטית,חשמלית,בוזוקי,עוד(כלי מזרחי כולל לימודי מקאמים)ליווי ,שירה וליווי,סולו,סגנון מודרני, רוק, בלוז, עם ניסיון רב בעבודה עם ילדים.כמו כן עוסק בבניית והדרכת חבורות זמר ילדים ומבוגרים,מארגן ערבי שירה וזמר סגנון ארץ ישראל ועוד,מפיק מוסיקלי של מופעי ב"ס כולל עבודה באולפן עם ילדים ,עריכות מוסיקה ועריכות דיגיטליות .מכין ילדים לקראת אודישנים בשירה.מכין תלמידים לקריאה בתורה לקראת בר מצוה בנוסח אשכנזי ספרדי,לימוד מורשת ישראל יהדות והנחת תפילין.

הלימודים מתקיימים בבית המורה(קיימת אפשרות גם לקיום השיעורים בבית התלמיד במידה ומתאפשר.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אני גיטרה."

נעמי שמר
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בחדרה, בכרכור, בפרדס-חנה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בחדרה, בכרכור, בפרדס-חנה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים באבי שרון, מורה לגיטרה בחדרה, בכרכור, בפרדס-חנה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בחדרה, בכרכור, בפרדס-חנה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם אבי שרון אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בחדרה, בכרכור, בפרדס-חנה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)