אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » אופיר בר עמי

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה אופיר בר עמי:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 20 שנים. גיל:54. גיטריסט להקת "איפה הילד".אופיר בר עמי מלמד גיטרה בערים הבאות:

מורה לגיטרה

מחיר שיעור: 120 ₪

טלפון: 058-6272558t

מורה לגיטרה בראש העין והסביבה / מורה לגיטרה באזור השרון / מורה לגיטרה בגליל המערבי / מורה לגיטרה בנהריה והסביבה. שיעורי גיטרה למתחילים ומתקדמים. מלמד גיטרה בשיטה ייחודית קלה ומהנה. טכניקות מעולות להתמצאות ושליטה בגיטרה. אקורדים וליווי, טכניקות אלתור ובנית סולואים פיתוח יכולת לביטוי עצמי ומקוריות בביצוע בנגינה וביצירה לכל תלמיד לפי היכולות והתכונות החזקות שלו. במקביל ללימודי הנגינה, מעשיר את התלמידים גם בתאוריה בסיסית של מוזיקה, וגם טיפים מיוחדים מהניסיון הרב שצברתי במהלך השנים, בהופעות והקלטות עם להקת "איפה הילד", שיתופי פעולה שעשיתי עם מיטב אומנים, ועם ההרכב החדש שלי "איבי הנחל" שבו אני מבצע שירים שלי.

התקשרו עכשיו לתאם שיעור הכרות… מספר המקומות מוגבל.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אני גיטרה ומישהו פורט עליי בחילופי המנגינות"

בני אמדורסקי
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה מורה לגיטרה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה מורה לגיטרה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים באופיר בר עמי, מורה לגיטרה מורה לגיטרה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה מורה לגיטרה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם אופיר בר עמי אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף מורה לגיטרה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)