אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » אורי איסקוביץ

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה אורי איסקוביץ:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 5 שנים. גיל:38. ללמוד לנגן וליצור בכיף ובפשטות .אורי איסקוביץ מלמד גיטרה בערים הבאות:

מורה לגיטרה

מחיר שיעור: 80 ₪

טלפון: 053-6474621t

הי, שמי אורי איסקוביץ, מורה לגיטרה ומוזיקאי יוצר ופעיל, מלמד באיזור ראשל"צ בבית התלמיד, באווירה כיפית, נינוחה, ובהתאמה אישית.

למדתי אצל מיטב המורים בארץ לגיטרה ולמוזיקה בכלל, ברימון ובאופן פרטי, הייתי ואני עדיין שותף לפרויקטים מוזיקליים מגוונים ומעניינים, מקליט, יוצר ומופיע.

הדגש העיקרי אצלי הוא נגינה בריאה ונכונה של שירים וסגנונות שאתם אוהבים, שתוביל אתכם לסיפוק ולמימוש מירב הפוטנציאל כנגנים וכמוזיקאים, גם לאלו השואפים לככב מסביב למדורה וגם למתכננים מסע הופעות חובק כנרתעולם בעתיד ;-).
את התיאוריה נלמד לפי הקצב שלכם, בקלות ובפשטות, תוך כדי יישום על השירים שאנחנו נהנים לנגן.

ועוד משהו קטן…
יש בי אהבה גדולה להלחנה וכתיבת טקסטים, כך שאם ברצונכם להלחין את היצירות שלכם או לקבל תרגילים מעניינים שיגרמו ליצירתיות לזוז, אשמח לעזור ולגעת גם בנושאים אלה בשיעורים שלנו.

מוזמנים לקבוע שיעור נסיון : )
אורי.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"הו הו הו הו נגני גיטרה הו הו הו הו הרוח שרה הו הו הו הו נגני גיטרה מתנגן פתע שיר ישן"

שולה חן
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה מורה לגיטרה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה מורה לגיטרה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים באורי איסקוביץ, מורה לגיטרה מורה לגיטרה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה מורה לגיטרה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם אורי איסקוביץ אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף מורה לגיטרה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)