אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » אורי סלע

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה אורי סלע:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 8 שנים. גיל:32. שיעורים בקצב התקדמות אישי.אורי סלע מלמד גיטרה בערים הבאות:

בירושלים

מחיר שיעור: 140 ₪

טלפון: 050-8128377t

מורה מזה כשמונה שנים לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, לתיאוריה מוזיקלית, הרמוניה וסולפז'.
מלמד כיום, בין השאר, במכון ללימודי חוץ של האקדמיה למוזיקה בירושלים, משם קיבלתי את התואר הראשון וכיום אני סטודנט לתואר שני במגמת קומפוזיציה, זאת לאחר שלמדתי גם בחוג לחינוך מוזיקלי בהתמחות בנגינת גיטרה קלאסית.
הקמתי ועמדתי בראשה של תוכנית לנגינה בהרכב לנוער בניו יורק, במסגרתה בניתי, הדרכתי וקידמתי הרכבים של ילדים ונוער בגילאי 6-16. בנוסף יצא לי לעבוד עם הרכבי נוער רבים גם בארץ, בינהם בבית הספר "רוקסטאר" ברמת אביב.
אני בונה עם תלמידי תוכנית מותאמת אישית על פי שאיפותיהם, אשר לרוב תכיל תחומים מרובים, החל מהכרת הכלי וטכניקה וכלה בתאוריה מוזיקלית, אלתור וליווי שירים. העיקר מבחינתי הוא שתהנו, ורק תרצו לנגן עוד ועוד:)

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אני גיטרה."

נעמי שמר
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בירושלים, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בירושלים ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים באורי סלע, מורה לגיטרה בירושלים, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בירושלים באתר ובמידה ולא תסתדרו עם אורי סלע אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בירושלים מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)