אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » אורי סלע

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה אורי סלע:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 7 שנים. גיל:29. שיעורים בקצב התקדמות אישי.אורי סלע מלמד גיטרה בערים הבאות:

בירושלים

מחיר שיעור: 120 ₪

טלפון: 050-8128377t

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית בירושלים.
כיום סטודנט בשנה הרביעית לתואר ראשון באקדמיה למוזיקה בירושלים במגמת קומפוזיציה רב תחומית, זאת לאחר שלמדתי גם בחוג לחינוך מוזיקלי בהתמחות בנגינת גיטרה קלאסית.
אני מגיע מרקע של לימודי מוזיקה נרחבים בנגינת גיטרה ופסנתר, היסטוריה ותיאוריה מוזיקלית, והנני בעל ידע נרחב במגוון סגנונות מוזיקליים ותיאורטיים.
בשנים האחרונות הקמתי ועמדתי בראשה של תוכנית לנגינה בהרכב לנוער בניו יורק, במסגרתה בניתי, הדרכתי וקידמתי הרכבים של ילדים ונוער בגילאי 6-16.
גם כיום, בנוסף ללימוד גיטרה, אני מדריך שני הרכבי נוער בצפון הארץ.
כמורה לגיטרה אני בונה עם כל תלמיד תוכנית מגוונת ומותאמת אישית על פי דרישותיו ושאיפותיו, תוכנית אשר לרוב תכיל תחומית מרובים, החל מהכרת הכלי וטכניקה וכלה בתאוריה מוזיקלית, נגינה בהרכב, אלתור, פיתוח שמיעה ועוד.
שאיפתי המרכזית היא למצות את מלוא הפוטנציאל עם כל תלמיד תוך פיתוחו כנגן, אך גם כמוזיקאי.
מתאים לכל הרמות ולכל הגילאים – לימדתי בני חמש ובני חמישים בהצלחה רבה.
אפשרות לשיעורים בבית התלמיד.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אני גיטרה ומישהו פורט עליי בחילופי המנגינות"

בני אמדורסקי
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בירושלים, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בירושלים ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים באורי סלע, מורה לגיטרה בירושלים, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בירושלים באתר ובמידה ולא תסתדרו עם אורי סלע אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בירושלים מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)
Slide background

מקום פנוי לפרסומת