אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » אידוב חדד

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה אידוב חדד:

מורה לגיטרה באיזור המרכז. נסיון של 9שנים עם הרבה ידע להעביר והרבה תשוקה למוזיקה.אידוב חדד מלמד גיטרה בערים הבאות:

באור יהודה בבת-ים בגבעתיים בחולון בקריית אונו ברמת-גן בתל אביב

מחיר שיעור: 60 ₪

טלפון: 052-6266772t

היי, אני אידוב ויש לי 9 שנות נסיון מדהימות בגיטרה. למדתי מכל-כך הרבה מורי גיטרה טובים ויש לי הרבה ידע להעביר הלאה מתחום הגיטרה.

שיטת הלימוד שלי היא שיטה שמטרתה להגביר את התשוקה לגיטרה, בכדי שיוכלו ללמוד גיטרה בצורה הטובה ביותר. שזה אומר, ללמד אותם איך לנגן את השירים שהם אוהבים, וכך לתת להם להיות חלק מהשיר דרך הגיטרה (אם אלה שירי רוק אהובים או התשוקה לאלתר סולו ג'אז פנומנלי). אחרי הכל, לא חסר מורי גיטרה שילמדו הרבה דברים שהתלמיד לרוב לא יראה את הקשר שלהם ואהבה שלהם ללמוד גיטרה תדעך עם הזמן.

*שיעור ראשון הוא 60% הנחה (30 ש"ח) מכוון שזהו שיעור שאני מכיר את התלמיד ושוקל באיזה רמה הוא נמצא ואיך אנחנו יכולים לקדם אותו בצורה הטובה ביותר.

אני מגיע לאזור תל אביב והמרכז (תל אביב, רמת- גן, גבעתיים, קרית אונו, אור יהודה, חולון, בת- ים…).

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אמרו עליו שלא יחזור יותר מן הגלות גמרו עליו חזק בכל טורי הרכילות סיפרו שהשתגע, בולע, מעשן אבל יותר מכל דבר, אהב הוא לנגן, בגיטרה, בגיטרה"

שמוליק קראוס
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה באור יהודה, בבת-ים, בגבעתיים, בחולון, בקריית אונו, ברמת-גן, בתל אביב, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה באור יהודה, בבת-ים, בגבעתיים, בחולון, בקריית אונו, ברמת-גן, בתל אביב ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים באידוב חדד, מורה לגיטרה באור יהודה, בבת-ים, בגבעתיים, בחולון, בקריית אונו, ברמת-גן, בתל אביב, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה באור יהודה, בבת-ים, בגבעתיים, בחולון, בקריית אונו, ברמת-גן, בתל אביב באתר ובמידה ולא תסתדרו עם אידוב חדד אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף באור יהודה, בבת-ים, בגבעתיים, בחולון, בקריית אונו, ברמת-גן, בתל אביב מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)