אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » אילן סודרי

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה אילן סודרי:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית, חשמלית ובס, עם נסיון של 10 שנים. גיל:35. מורה לגיטרה עם 100 אחוזי הצלחה.אילן סודרי מלמד גיטרה בערים הבאות:

מורה לגיטרה

מחיר שיעור: 100 ₪

טלפון: 050-8585905t

– 100% הצלחות – תתחילו לנגן כבר בשיעור הראשון!
מורה לגיטרה – מוזיקאי עם נסיון רב, כמו כן גם בתחום הלימוד, בעל ידע רחב בתחום (יוצא ב״ס למוזיקה ״רימון״) אשר מסגל תכנית נוחה ומותאמת אישית לאופי התלמיד ושאיפותיו! השיעורים מתנהלים באנרגיה טובה קלילה ומהנה, תוך שמירה על המטרה – להביא את התלמיד למצב שבו יעשיר את עצמו ויתקדם גם בצורה עצמאית – הן בנגינה והן בחשיבה המוזיקלית, כל זאת תוך עידוד ופיתוח היצירתיות שבו!
במסגרת השיעורים נלמדים הנושאים הבאים:
– תיאוריה
– נגינה בגיטרה (טכניקה)
– פיתוח שמיעה
– הלחנה וכתיבה
– הרמוניה
– עיבוד והפקה מוזיקלית
– הכרת כלים נוספים כגון פסנתר, תופים וכו׳

ישנם המון דרכים ללמוד, ורק דרך אחת להצליח – להנות!

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"הסאונד שאתם שומעים הוא מהגיטרה שלי שקוראים לה לוסיל. אני מטורף על לוסיל."

בי.בי קינג
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה מורה לגיטרה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה מורה לגיטרה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים באילן סודרי, מורה לגיטרה מורה לגיטרה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה מורה לגיטרה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם אילן סודרי אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף מורה לגיטרה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)