אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » איתן ליב

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה איתן ליב:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 6 שנים. גיל:44. מורה לגיטרה בחיפה .איתן ליב מלמד גיטרה בערים הבאות:

בחיפה

מחיר שיעור: 100 ₪

טלפון: 055-6611797t

שלום, שמי איתן, בן 34 מחיפה. אני מנגן על גיטרה במשך למעלה מ-20 שנים ולמדתי בבתי-ספר שונים למוזיקה. כמו כן אני מנגן ושר חומרים מקוריים וקאברים בסגנונות רוק קלאסי, פולק, אקוסטי, בריטפופ, בלוז, גראנג' ועוד.

יש לי ניסיון עשיר בהעברת שיעורי גיטרה בארץ ובחו"ל. השיעורים אותם אני מציע מיועדים לכל הגילאים ולכל הרמות. בשיעורים ניתן דגש רב על פיתוח קואורדינציה, אחיזה נכונה, חוש קצב ושמיעה מוזיקלית.

חומר הלימוד כולל בין היתר סגנונות פריטה, אקורדים וליווי, טאבים, עבודה עם ובלי מפרט, אילתורים, סולמות תווים וסולואים. יחד עם זאת אני מעניק תשומת לב רבה
מאוד להעדפות האישיות של כל אחד ואחת ולפיכך בונה את מערך השיעור בהתאם על-מנת ששיעור הגיטרה יתנהל באווירה חברותית ומהנה ויביא להתקדמות משביעת-רצון.

זמן השיעור: 60 דקות. מחיר: 100 ש"ח. ניתן לקבל המלצות. מצפה לפנייתכם (:

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אני גיטרה ומישהו פורט עליי בחילופי המנגינות"

בני אמדורסקי
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בחיפה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בחיפה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים באיתן ליב, מורה לגיטרה בחיפה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בחיפה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם איתן ליב אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בחיפה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)