אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » אלאן נוימן

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה אלאן נוימן:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 10 שנים. גיל:37. ללמוד גיטרה בכיף ובמקצועיות.אלאן נוימן מלמד גיטרה בערים הבאות:

בירושלים

מחיר שיעור: 120 ₪

טלפון: 052-3534153t

הי!
קוראים לי אלאן ואני מורה לגיטרה בירושלים. בוגר תלמה-ילין ואקדמיית 'פונדסיון קריסטינה הרן' שבספרד, גיטריסט מקצועי בעל ניסיון רב בהופעות, מלחין לתאטרון, ומעבד. בעל ניסיון עשיר בהוראה בארץ, בספרד, ובארה"ב.

אני מלמד פלמנקו, ג'אז, רוק, פופ ובלוז באזור ירושלים – באווירה כיפית, סבלנית, ומקצועית, ועם המון תשוקה.

אני מאמין שלמורה לגיטרה יש שתי מטרות-על:
1. להקנות לתלמיד את הכלים והיסודות הבסיסיים הנחוצים לכל נגן (טכניקה נכונה, רפרטואר, תיאוריה וקריאת תוים, שמיעה מוזיקלית, וכו')

2. זה צריך להיות כ-י-ף! מורה לגיטרה טוב משלהב את התלמיד מחדש בכל שיעור, כך שהתלמיד חוזר הביתה עם רצון לנגן ולא שוכח עם הזמן למה רצה ללמוד מלכתחילה! וזה בין אם מדובר במתחיל מוחלט או נגן ברמה מתקדמת!

אני מלמד בצורה אינטראקטיבית כך שבעזרת וידאוים התלמיד לא ימצא את עצמו אובד עצות או תקוע בין שיעור לשיעור, ויוכל להתאמן בצורה מדויקת וברורה יותר.

לאחר כל תקופת לימודים נוכל להקליט פרויקט אישי באולפן הביתי שלי, ובכך לצבור ניסיון מעשי, ולצאת עם מזכרת שלאורך הדרך תהיה כמו מפה של ההתקדמות שלנו (עם האפשרות לשתף פעולה עם תלמידים אחרים באותה רמה או סגנון- מומלץ מאוד!)

בהתאם לרצונות של כל תלמיד, נלמד תיאוריה, הרמוניה, הלחנה ועיבוד, טכניקות למפרט/פריטה, ליווי ונגינת סולואים ואלתור – הכל דרך המוזיקה והשירים שאתם אוהבים ורוצים ללמוד. כמובן תוך הסתכלות על אלמנטים שחשובים להתקדמות ושמירת החיוניות וההנאה במסע ההתפתחות המוזיקלית – איך להתאמן, איך להקשיב, איך לנגן עם אחרים, ומגוון כלים אחרים.

אז אם אתם מתחילים לחלוטין ורוצים ללמוד בכיף תוך בניית יסודות מוצקים ונכונים; או אם אתם כבר נגנים בעלי ניסיון ורוצים לחדד ולהעמיק את ההיכרות שלכם עם הכלי המדהים הזה, את הביטחון שלכם בתיאוריה, או להרחיב את הנגינה שלכם לסגנונות פלמנקו ו/או ג'אז – אל תהססו להתקשר!

הגעה לבית התלמיד, לכל הגילאים, אזור ירושלים במחיר נוח. שיעור ניסיון במחיר סמלי (בסוף הכי חשוב זה הכימיה! :-)
0523-534-153
Soundcloud.com/ellan-neu

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"הדבר היחיד שחסר לי זה גיטרה שחורה."

ריאנה
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בירושלים, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בירושלים ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים באלאן נוימן, מורה לגיטרה בירושלים, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בירושלים באתר ובמידה ולא תסתדרו עם אלאן נוימן אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בירושלים מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)