אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » אלדר כהן

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה אלדר כהן:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 8 שנים. גיל:39. מורה לגיטרה.אלדר כהן מלמד גיטרה בערים הבאות:

באביחיל בנתניה

מחיר שיעור: 80 ₪

טלפון: 052-5380494t

היי אני אלדר כהן גיטריסט עובד ומופיע וכמו כן מורה לגיטרה, אני מלמד מזה 8 שנים כבר ומזמין את הדור הבא של הרוקרים של נתניה ללמוד אצלי באווירה צעירה ופתוחה לסגנונות הרוק והמטאל, מלמד מתחילים ומתקדמים על חשמלית.
ניתן להתחיל על קלאסית ואקוסטית גם כן.

יש אצלי את כל הציוד לשיעור החל מגיטרות, מגברים אך גם מלמד בבית הלקוח בתוספת תשלום.

קצת על עצמי:
אני גיטריסט בלהקת FEELABOUT ,להקה שמנגנת ומופיעה בחו"ל וכמו כן אני הבעלים של חברת האפקטים לגיטרות EC PEDALS – דבר שמסתמן כפלוס ענק לגיטריסטים שרוצים גם על הדרך ללמוד על אפקטים שונים לגיטרה, מה ואיך לשלב אותם ביצירה ובנגינה ולקבל את היכולת לזהות משמיעה אפקטים מסויימים בשירים שאתם אוהבים.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"הדבר היחיד שחסר לי זה גיטרה שחורה."

ריאנה
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה באביחיל, בנתניה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה באביחיל, בנתניה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים באלדר כהן, מורה לגיטרה באביחיל, בנתניה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה באביחיל, בנתניה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם אלדר כהן אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף באביחיל, בנתניה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)