אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » אלון יראל

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה אלון יראל:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 17 שנים. גיל:47. מלמד במגוון סגנונות תוך התאמה לתלמיד.אלון יראל מלמד גיטרה בערים הבאות:

מורה לגיטרה

מחיר שיעור: 120 ₪

טלפון: 053-5315302t

לאחר 17 שנה של הוראת גיטרה, הנחייה והפקת הרכבים וניהול מרכזים מוזיקליים וכתיבת תוכניות לימודים, האני מאמין שלי בהוראת מזיקה הואר ברור:
מוזיקה היא שפה לכל דבר ותפקידי הוא לגשר בין הידע והיכולות הקיימים של הלומד לשאיפותיו, רצונותיו ויכולותיו.
לשם כך, המסע של הכרת שפת המוזיקה צריך להיות קודם כל חוויה. עם זאת, כדי לממש את השאיפות של הלומד, כל שיעור צריך להיות מובנה, מובן ועם הוראות ברורות להמשך הדרך- הן בטווח הקרוב והן בטווח הרחוק יותר.
אני מלמד במגוון סגנונות: רוק לסוגיו, ג'אז לסוגיו ומוזיקה קלאסית. בנוסף גם סגנונות נוספים- מוזיקה לטינית, צוענית, יוונית, כלייזמרית וקאנטרי. כמו כן, אני משלב פיתוח שמיעה, תאוריה והאזנה בשיעורים.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אני גיטרה ומישהו פורט עליי בחילופי המנגינות"

בני אמדורסקי
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה מורה לגיטרה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה מורה לגיטרה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים באלון יראל, מורה לגיטרה מורה לגיטרה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה מורה לגיטרה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם אלון יראל אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף מורה לגיטרה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)