אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » אלון קפושצבסקי

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה אלון קפושצבסקי:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 3 שנים. גיל:33. מורה לגיטרה.אלון קפושצבסקי מלמד גיטרה בערים הבאות:

מורה לגיטרה

מחיר שיעור: 90 ₪

טלפון: 054-525277t

שלום חברים! שמי אלון, אני מנגן בגיטרה, ומתעסק במוסיקה כבר שנים רבות. בוגר מגמת מוסיקה בעמק יזרעאל, וסטודנט בבית הספר לג'אז שטריקר בתל אביב.

אני מלמד במגוון סגנונות, החל מג'אז, בלוז רוק למתחילים ומתקדמים. בשיעורים נלמד על הגיטרה עצמה, על ההיסטוריה שלה ועל סגנונותיה המגוונים, נעסוק במלחינים ויוצרים שונים והשפעתם על המוסיקה. נלמד טכניקות נגינה, תאוריה – סולמות, תווים, מקצבים וכו'. כל זאת באווירה לימודית וכיפית. אני מאמין שכל תלמיד עושה דרך שונה, ועליו לעבור תהליך שונה, ובקצב שלו, על כן כל תלמיד מקבל את תוכנית הלימוד שמתאימה לו, בסבלנות ובהבנה. שיעורים של שעה בעלות של 90 ש"ח בלבד, יתקיימו בביתי או בית התלמיד! מוזמנים ליצור עימי קשר!

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"יש לי בית וגיטרה, יש לי שיר שכל הארץ שרה"

מיקי גבריאלוב
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה מורה לגיטרה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה מורה לגיטרה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים באלון קפושצבסקי, מורה לגיטרה מורה לגיטרה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה מורה לגיטרה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם אלון קפושצבסקי אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף מורה לגיטרה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)