אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » אמיר גד

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה אמיר גד:

מורה לגיטרה חשמלית, אקוסטית וקלאסית, עם נסיון של 16 שנים. גיל:38. מלמד מגוון סגנונות בהתאמה לכל תלמיד.אמיר גד מלמד גיטרה בערים הבאות:

בנס ציונה בראשון לציון ברחובות בשדרות בתל אביב

מחיר שיעור: 120 ₪

טלפון: 054-9732206t

אני אמיר, מורה לגיטרה בוגר התכנית לנגני ג'אז מצטיינים המשותפת ל-New School שבניו-יורק וקונסרבטוריון ת"א, שם גם זכיתי במלגת הצטיינות.

למדתי אצל טובי המורים לגיטרה בישראל (שי חן, יוסי לוי, עופר גנור, עמוס הופמן ועוד). בעל נסיון בסגנונות מגוונים של מוסיקה, ומתמחה בתחום הג’אז (בופ, צועני, בוסה, פיוז’ן). יחד עם זאת, אני מלמד גיטרה גם נגנים בכל שאר הסגנונות, מתחילים/מתקדמים שרוצים להרחיב את ידיעותיהם ושליטתם בכלי.

שיעורי הגיטרה מקיפים וכוללים: טכניקה, לימוד שירים, תאוריה, שמיעה, אילתור וקומפוזיציה – הכל בהתאם לשאיפותיו ומטרותיו של התלמיד.

*שיעורי גיטרה לכל הרמות: ממתחילים מוחלטים ועד נגנים ברמה גבוהה מאוד.
*מתאים לכל הגילאים. יש לי נסיון בלימוד גיטרה למבוגרים/ ילדים ומה שבינהם (מגילאי 10 ועד 70). בכל גיל אפשר להתחיל!
*תוכן שיעורי הגיטרה מותאם לכל תלמיד, רמתו והעדפותיו המוסיקליות.
*מורה לגיטרה עם נסיון הוראה של 10 שנים.
*מציע שיעורי גיטרה גם ב-Skype בתעריף מוזל.

אז אם אתם מחפשים מורה לגיטרה ברמת-גן, גבעתיים, ת"א, נס-ציונה (וערים סמוכות) – אשמח לתאם איתכם שיעור נסיון בהנחה של 15%.
נתראה!

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"תשמרו לעצמכם את המכוניות המפוארות והקוויאר, כל מה שאני צריכה זה את הגיטר(ה)."

אינדיה ארי
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בנס ציונה, בראשון לציון, ברחובות, בשדרות, בתל אביב, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בנס ציונה, בראשון לציון, ברחובות, בשדרות, בתל אביב ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים באמיר גד, מורה לגיטרה בנס ציונה, בראשון לציון, ברחובות, בשדרות, בתל אביב, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בנס ציונה, בראשון לציון, ברחובות, בשדרות, בתל אביב באתר ובמידה ולא תסתדרו עם אמיר גד אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בנס ציונה, בראשון לציון, ברחובות, בשדרות, בתל אביב מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)