אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » אמיתי רוגר

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה אמיתי רוגר:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 1 שנים. גיל:33. מוזיקה ונגינה בפשטות ובאווירה נעימה.אמיתי רוגר מלמד גיטרה בערים הבאות:

מורה לגיטרה

מחיר שיעור: 80 ₪

טלפון: 052-4880215t

שלום לכולם, אני אמיתי ואני מורה לגיטרה בירושלים , בנחלאות. אני מנגן בגיטרה כבר 15 שנה, ומתעסק במוסיקה שנים רבות. אני מתעסק במגוון רב של סגנונות מוסיקליים (בלוז, ג’אז, רוק, Fאנק, מוסיקה אטנית, אלקטרוני ועוד..) אני מלמד נגינה בגיטרה קלאסית, אקוסטית או חשמלית.
שיטת הלימוד שאני מציע מאוד פתוחה ומגוונת ומותאמת לכל הגילאים, עם דגש על תחומי העיניין המוסיקליים של התלמיד. בנוסף אני רואה חשיבות בחיבור אל הכלי ונגינה תוך חשיבה יותר מוסיקלית מאשר טכנית. ביכולתי ללמד נגינת אקורדים, תיאוריה, קריאת תווים, פיתוח קצב, אילתור, סולמות – וכל אלה למטרת נגינה חופשית שבה יוכל התלמיד להביע את עצמו, וזאת לפי העדפתו של התלמיד.
המוסיקה היא כלי נהדר לביטוי עצמי, תקשורת, פיתוח יכולת ריכוז והתמדה, וגם כיף!
בעייני, מורה לגיטרה נותן גם לתלמיד להוביל, להתפתח, ליצור ויעזור לו להגיע אל התוצאות שהוא רוצה בהן, תוך קשב רב לצרכי התלמיד וגמישות רבה.
שיעורים בבית התלמיד או בביתי בנחלאות בירושלים, תוך אווירה נעימה, חיוך והקשבה.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"הלוואי שהיו גיטרות חשמליות בשדות הכתנה בימים ההם... הרבה דברים טובים היו יוצאים משם."

ג'ימי הנדריקס
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה מורה לגיטרה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה מורה לגיטרה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים באמיתי רוגר, מורה לגיטרה מורה לגיטרה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה מורה לגיטרה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם אמיתי רוגר אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף מורה לגיטרה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)