אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » אסי אברג'ל

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה אסי אברג'ל:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית, חשמלית ובס, עם נסיון של 25 שנים. גיל:53. מתאים שיטת הלימוד לתלמיד.אסי אברג'ל מלמד גיטרה בערים הבאות:

מורה לגיטרה

מחיר שיעור: 150 ₪

טלפון: 052-7335433t

מורה לגיטרה מתל אביב,נסיון של הרבה שנים כמורה לגיטרה וגם כנגן אולפנים והפקות.
השיעורים מתקיימים בשכונת נווה צדק בתל אביב,אך קיימת אפשרות גם בבית התלמיד.
מורה לגיטרה בעל השכלה מוזיקלית רחבה וניסיון מעשי של הרבה שנים.
בוגר בית ספר למוזיקה רימון.

ניגנתי במגוון הפקות בעבר כמו דפנה ארמוני,יציאת חירום,נמרוד והבודדים ועוד……בימים אלה מוציא אלבום שלישי של יצירות ושירים שכתבתי הלחני והפקתי. כך שקיים ניסיון רב גם בתחומים אלה.

קצת לגבי אופי דגש בשיעורים:
אופי שיעורי הגיטרה והדגש כמו גם שיטת הלימוד נקבעת בהתאם לאופי התלמיד רמתו ומטרותיו כתלמיד /נגן וזה יכול להשתנות בין תלמיד לתלמיד.

דגש חזק מאוד על קצב והבנתו, הבנת המוזיקה גם תאורטית.
סגנון הנגינה גם כן מותאם לרמתו אופיו ומטרותיו של התלמיד

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אתה חייב לדבוק בזה. לפעמים תתאכזב כל כך שתרצה לוותר על הגיטרה, לפעמים תשנא את הגיטרה. אבל כל זה רק חלק מהלמידה, משום שאם תדבק בזה, בסופו של דבר תבוא על שכרך."

ג'ימי אנדריקס
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה מורה לגיטרה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה מורה לגיטרה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים באסי אברג'ל, מורה לגיטרה מורה לגיטרה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה מורה לגיטרה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם אסי אברג'ל אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף מורה לגיטרה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)