אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » אסף וקנין

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה אסף וקנין:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 6 שנים. גיל:35. גיטרה למאותגרים בלבד...אסף וקנין מלמד גיטרה בערים הבאות:

בחיפה

מחיר שיעור: 100 ₪

טלפון: 054-6550830t

אסף וקנין, מורה לגיטרה בעל ניסיון ומתקן כלי מיתר. מנהל מחלקת גיטרות והמעבדה בחלילית.
באתר שלי https://www.asafv.com ניתן לקבל מידע אודות שיעורי גיטרה, סטאפ לגיטרות, מגוון תיקונים וטיפים שימושים לתחזוקת הגיטרה ושימורה.

שיעורי הגיטרה אינדיבידואלים ומותאמים לרמת התלמיד החל מרמת מתחיל ועד מתקדם. עבור כל תלמיד נבנה מערך לימודי תקופתי ולפיו ניתן יהיה להגיע לביצועים גבוהים בכלי.

השיעורים מוצגים בצורת תווים (וטאבים לבקשת התחמיד) בהסברים מפורטים, קבצי שמע וסרטוני וידאו.
אני מנגן ומלמד מגוון סגנונות רחב הכולל: מוזיקה ספרדית, מוזיקת פלמנקו, בלוז, רוק, בוסה, ג'אז, מוזיקה קלאסית, פיוז'ן ופינגרסטיל. כמו כן ניתן יהיה ללמוד בצורה איכותית אלתור בשלל הסגננות.

אתם מוזמנים להתרשם מרמת הנגינה בסרטונים המצורפים.

https://www.youtube.com/watch?v=NQ4Da2L56T4&feature=relmfu

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אמרו עליו שלא יחזור יותר מן הגלות גמרו עליו חזק בכל טורי הרכילות סיפרו שהשתגע, בולע, מעשן אבל יותר מכל דבר, אהב הוא לנגן, בגיטרה, בגיטרה"

שמוליק קראוס
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בחיפה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בחיפה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים באסף וקנין, מורה לגיטרה בחיפה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בחיפה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם אסף וקנין אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בחיפה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)