אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » אריאל סיסו

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה אריאל סיסו:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 14 שנים. גיל:39. שיעורים למתחילים ומתקדמים + תאוריה .אריאל סיסו מלמד גיטרה בערים הבאות:

בגני תקווה

מחיר שיעור: 120 ₪

טלפון: 052-8876225t

שלום שמי אריאל סיסו אני מוזיקאי מקצועי ומתעסק במוזיקה לפרנסתי.
לאחר 7 שנים של לימודי גיטרה התגייסתי לצבא בתור חייל קרבי מיד בתום שירותי בצבא חזרתי לענייני המוזיקה .התחלתי ללמוד במכללת הד למוזיקה מודרנית (תאוריה ,הרמוניה ,מלודיה ,ועיבודים ) במקביל עבדתי בתור גיטריסט שכיר בלהקת אירועים בארץ ובחו"ל בנוסף על כך התעסקתי עם פרויקטים אישיים הכולל מגוון להקות מכל הסגנונות.
בשנתיים האחרונות אני מלמד גיטרה שלושה ימים בשבוע במסגרת בית ספר למוזיקה במרכז .עבודה בעיקר עם בני נוער ,
במהלך השיעורים אני מעביר לתלמידים טכינקת נגינה נכונה תוך כדי מתן דגשים על תאוריה באווירה כיפית ויצירתית . אני מאמין שכל בן אדם שרוצה לדעת לנגן יכול רק צריך לדעת להעביר את החומר בצורה אינדיבידואלית
מוזמנים להתקשר כדי לקבל עוד פרטים
הנחה למשלמים מראש על מספר שיעורים

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אתה יכול לקנות גיטרה, אבל אני אשבור לך אותה."

סאלח אל כוויתי
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בגני תקווה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בגני תקווה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים באריאל סיסו, מורה לגיטרה בגני תקווה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בגני תקווה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם אריאל סיסו אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בגני תקווה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)