אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » בן טמיר

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה בן טמיר:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 5 שנים. גיל:30. אתה חשוב לי ואוכל לעזור לך להתקדם.בן טמיר מלמד גיטרה בערים הבאות:

מורה לגיטרה

מחיר שיעור: 70 ₪

טלפון: 052-3585678t

מורה לגיטרה בגבעתיים/רמת גן/תל אביב,אני בן 22 בעל 11 שנות ניסיון על הכלי. אני אחרי כמה שנים של למידה אצל ארז נץ (אינפקטד מאשרום ועוד..) שבעיניי רבים נחשב הגיטריסט הטוב ביותר בארץ.
בעל ידע תאורטי ומעשי נרחב.
בתור מורה לגיטרה אני רוצה לתת לתלמידיי ביטחון בעצמם ובכלי, ללמד אותם את התיאוריה לפרטים על מנת לפתח את הידע שלהם בבסיס כמה שיותר.

מבחינת מחיר, אני לוקח 70 שקל לשיעור בביתי ברמת גן, ו85 שקל לשיעור בבית התלמיד.
אני כותב ויוצר ואוכל לעזור ולתמוך בנושאים שמעבר ללמידה רגילה של מורה ותלמיד. אנחנו קודם כל בני אדם ובעיקר ליוצרים מביניכם כדאי לפנות אליי.
אהבה. בן טמיר.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"היום שאני אמות יהיה היום שאסגור את הפה ואת הארגז של הגיטרה."

בראד נואל
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה מורה לגיטרה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה מורה לגיטרה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בבן טמיר, מורה לגיטרה מורה לגיטרה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה מורה לגיטרה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם בן טמיר אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף מורה לגיטרה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)