אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » בן קורט

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה בן קורט:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית, חשמלית ובס, עם נסיון של 4 שנים. גיל:35. מלמד הכל מהכל.בן קורט מלמד גיטרה בערים הבאות:

מורה לגיטרה

מחיר שיעור: 80 ₪

טלפון: 054-4420982t

מורה לגיטרה בתל אביב, יפו, רמת גן , פתח תקווה , הרצליה, רמת השרון, חולון, בת ים, ראשון לציון, בני ברק. בבית התלמיד או בביתי.
בוגר בי"ס למוזיקה "רימון" עם ניסיון בהוראה, בכתיבת שירים, הקלטת שירים, עיבודים ועוד.

קצת על עצמי:
אני מאמין שאין דרך אחת ללמוד לנגן, כל אחד ומה שמתאים לו. אני מציע שיעור ניסיון שבו נראה איזה כיוון התלמידה הולך (גם אם הוא בעצמו עוד לא יודע..) והתאמת מסלול שבו הדרך לנגינה כמו הגדולים היא קלה וכיפית.
אנחנו נלמד על סגנונות שונים של מוסיקה ושל נגינה ונלמד איך להשמע "נכון" ואחרי שנדע איך להשמע "נכון" נלמד איך לחפש את הצליל והקול שלנו כמוסיקאים.

מציע בנוסף במחירים נוחים : הקלטת שירים- קאבר מקורי עם ציוד מקצועי , שיעורי תוכנת קיובייס, שיעורי תאוריה מוסיקלית וקריאת תווים, ועוד…

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אמרו עליו שלא יחזור יותר מן הגלות גמרו עליו חזק בכל טורי הרכילות סיפרו שהשתגע, בולע, מעשן אבל יותר מכל דבר, אהב הוא לנגן, בגיטרה, בגיטרה"

שמוליק קראוס
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה מורה לגיטרה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה מורה לגיטרה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בבן קורט, מורה לגיטרה מורה לגיטרה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה מורה לגיטרה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם בן קורט אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף מורה לגיטרה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)