אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » גיא מוזס

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה גיא מוזס:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 12 שנים. גיל:34. גיטריסט ומורה עם הרבה ניסיון.גיא מוזס מלמד גיטרה בערים הבאות:

בירושלים בתל אביב

מחיר שיעור: 100 ₪

טלפון: 050-8520364t

בוגר תזמורת צה"ל, עם ניסיון של הרבה שנים ונגינה על הרבה במות בסגנונות שונים. מלמד כבר ארבע שנים.
מאוד חשוב לי במקביל לטכניקה והכרת הכלי לעבוד גם על תאוריה ותווים, אני מאמין שבשביל לדעת לנגן דברים טוב צריך לדעת גם מה מנגנים, במקום ללמוד את זה בעל פה מטאבים.
אני תלמיד שנה שנייה בתוכנית הג'אז למצטיינים של שטריקר ביחד עם הניו סקול בניו יורק, ומלבד ג'אז יש לי הרבה ניסיון בנגינה בהרכבי פ'אנק שונים, רוק וליווי אמנים במסגרת תזמורת צה"ל ובלהקות הפקות מאז שהשתחררתי.
חשוב לי לעזור לתלמיד להפיק סאונד ייחודי משלו.
עם עבודה נכונה מצד התלמיד נצליח ביחד לנגן כל מה שהוא נרצה, בין אם זה לנגן ביחד עם הדיסקים האהובים עליו או לאלתר על הרמוניות מסובכות
בקיצור, מוזמנים לבוא ללמוד ולראות בעצמכם (:

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"הלוואי שהיו גיטרות חשמליות בשדות הכתנה בימים ההם... הרבה דברים טובים היו יוצאים משם."

ג'ימי הנדריקס
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בירושלים, בתל אביב, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בירושלים, בתל אביב ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בגיא מוזס, מורה לגיטרה בירושלים, בתל אביב, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בירושלים, בתל אביב באתר ובמידה ולא תסתדרו עם גיא מוזס אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בירושלים, בתל אביב מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)