אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » גיורא פקל

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה גיורא פקל:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית, חשמלית ובס, עם נסיון של 35 שנים. גיל:71. אחד המורים המוערכים בראשון לציון.גיורא פקל מלמד גיטרה בערים הבאות:

בנס ציונה בראשון לציון ברחובות

מחיר שיעור: 80 ₪

טלפון: 054-7801315t

גיורא הנו מורה מנוסה לגיטרה חשמלית, קלאסית, אקוסטית ובס, בעל ותק של למעלה מ 35 שנה. אחד מהמורים המוכרים והמוערכים יותר לגיטרה בראשון בראשון לציון בין התלמידים של גיורא ניתן למצוא מוזיקאים מוערכים רבים.

גיורא ילמד אותכם לנגן עוד יותר חשוב – להתמיד, עם נסיון עשיר ומאות תלמידים מרוצים ומוצלחים מאחוריו, גיורא למד במרוצת השנים את הסוד להצלחה בלימודי הגיטרה – כימיה מטורפת עם המורה, העשרת החוזקות הקיימות בתלמיד ומסירות מעל ומעבר.

אצל גיורא ניתן ללמוד גיטרה חשמלית, גיטרה קלאסית, גיטרה בס וקונטרה בס, תיאוריה סולפז', עיבודים, הלחנה, פיתוח קול, הכנה לבגרויות ואקדמיה בארץ ובחו"ל ועוד.

ניתן ללמוד באופן יחידני, זוגות או בקבוצות – לפי בחירתכם.

טלפון – 0547-80-13-15

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אתה יכול לקנות גיטרה, אבל אני אשבור לך אותה."

סאלח אל כוויתי
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בנס ציונה, בראשון לציון, ברחובות, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בנס ציונה, בראשון לציון, ברחובות ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בגיורא פקל, מורה לגיטרה בנס ציונה, בראשון לציון, ברחובות, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בנס ציונה, בראשון לציון, ברחובות באתר ובמידה ולא תסתדרו עם גיורא פקל אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בנס ציונה, בראשון לציון, ברחובות מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)