אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » ג'ייק אסולין

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה ג'ייק אסולין:

מוזיקאי ומורה לגיטרה וקלידים, בן 28. שנות נסיון רבות בנגינה והוראת המוזיקה לצעירים ומבוגרים. ניגן בהרכבים רבים בארץ ובחו”ל.ג'ייק אסולין מלמד גיטרה בערים הבאות:

בלוד ברמלה

מחיר שיעור: 80 ₪

טלפון: 050-2264722t

מורה לגיטרה וקלידים בעל ותק של עשר שנים בהוראת המוזיקה.

לימוד תווים, אקורדים, הרמוניות, סולמות בסגנון קלאסי, ספרדי, פופ ורוק. דגש על הבנת המוזיקה ולא רק על ניגון, גישה אישית לכל תלמיד, לפי רמתו ותחומי ענינו וטעמו האישי, בצורה מקצועית, סבלנית ובאוירה כיפית ומחויכת !!

שיעור נסיון חינם.

הלימודים בבית התלמיד באזור לוד-רמלה.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אמרו עליו שלא יחזור יותר מן הגלות גמרו עליו חזק בכל טורי הרכילות סיפרו שהשתגע, בולע, מעשן אבל יותר מכל דבר, אהב הוא לנגן, בגיטרה, בגיטרה"

שמוליק קראוס
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בלוד, ברמלה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בלוד, ברמלה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בג'ייק אסולין, מורה לגיטרה בלוד, ברמלה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בלוד, ברמלה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם ג'ייק אסולין אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בלוד, ברמלה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)