אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » דוד אביסרור

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה דוד אביסרור:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 21 שנים. גיל:58. דגש על היצירתיות האישית של התלמיד.דוד אביסרור מלמד גיטרה בערים הבאות:

בגדרה בנס ציונה ברחובות

מחיר שיעור: 120 ₪

טלפון: 050-6535015t

מורה מקצועי מאוד,בעל וותק של לפחות 20 שנים בלימוד גיטרה פרטני וגם בקבוצות,נסיון בעבודה עם הנחיית הרכבים מוסיקליים,וכן גם הופעתי בארועים שונים עם הרכב שנקרא "אוברטון-יוצאים מהשגרה"ובעוד הרכבים מזדמנים ,עבדתי בעבר גם כמורה בקונסרווטוריונים שונים ברחבי הארץ.לימודים אקדמאים למדתי באקדמייה למוסיקה ולמחול על שם רובין בירושליים כ חמש שנים וכן בעבר למדתי גם בבית הספר "רימון"למוסיקה בת זמננו ברמת השרון.אופן הלימוד אצלי הוא על בסיס אישי של כל אחד ואחת,וככל שנעבוד יותר על מה שמתחבר באופן טבעי לתלמיד כך לדעתי ההתקדמות וההתלהבות תהיה גדולה יותר…

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"היום שאני אמות יהיה היום שאסגור את הפה ואת הארגז של הגיטרה."

בראד נואל
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בגדרה, בנס ציונה, ברחובות, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בגדרה, בנס ציונה, ברחובות ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בדוד אביסרור, מורה לגיטרה בגדרה, בנס ציונה, ברחובות, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בגדרה, בנס ציונה, ברחובות באתר ובמידה ולא תסתדרו עם דוד אביסרור אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בגדרה, בנס ציונה, ברחובות מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)