אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » דין מוריאל

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה דין מוריאל:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית, חשמלית ובס, עם נסיון של 8 שנים. גיל:31. רק באמצעות כיף כיף וכיף נצליח לנגן.דין מוריאל מלמד גיטרה בערים הבאות:

בגבעתיים ברמת-גן בתל אביב

מחיר שיעור: 120 ₪

טלפון: 050-9662629t

אני מחפש תלמידים עם מוטיבציה שעושים את זה כי הם אוהבים את זה

מה שתוכל לעשות:

– לנגן את השירים האהובים עליך
– לנגן בטיולים
– להלחין את השירים של עצמך
– לנגן שיר שהרגע שמעת ברדיו
– להופיע
– להקליט

מה שתוכל ללמוד:
– אקורדים, תווים, סולמות, עולם המוזיקה
– פריטות, סגנונות, רוק, פופ, פאנק, ג׳אז, קלאסי, ועוד
– לדעת איזה גיטרה הכי כדאי לרנות ואיפה הכי זול לקנות אותה
– סודות המקצוע ומקורות שיעזרו לך בהמשך

השיעור מותאם אישית לתלמיד

אני מאמין שיש דרך ללמד שגורמת לתלמיד לאהוב ללמוד ולרצות שהשיעור לעולם לא יסתיים. לצערי הוא מסתיים וגם אז אני נשאר עוד קצת לענות על שאלות ולהתאמן על מנגינות.

אני מאמין שכל אחד יכול לדעת לנגן גיטרה ולקחת את זה לכל רמה שהוא רוצה אם הוא רק רוצה מספיק.
אני פה כדי לספק את המידע הנחוץ, חלק מהמוטיבציה והטכניקות שאני עושה בעצמי כדי שהתלמיד יוכל לממש את החזון שלו. ניתן להתקשר ולבקש ממני שיר מסויים שתרצה ללמוד ואני אלמד אותו ואלמד אותך אותו בשיעור הבא בצורה שתתאים לרמה שלך. מחפש תלמידים בעלי מוטיבציה גבוהה.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"משמעות החיים? לכוון את הגיטרה הזאת!"

טוקינג הדס
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בגבעתיים, ברמת-גן, בתל אביב, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בגבעתיים, ברמת-גן, בתל אביב ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בדין מוריאל, מורה לגיטרה בגבעתיים, ברמת-גן, בתל אביב, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בגבעתיים, ברמת-גן, בתל אביב באתר ובמידה ולא תסתדרו עם דין מוריאל אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בגבעתיים, ברמת-גן, בתל אביב מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)