אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » דניאל גמליאל

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה דניאל גמליאל:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 6 שנים. גיל:37. מלמד אצל התלמיד או בבית.דניאל גמליאל מלמד גיטרה בערים הבאות:

באור יהודה ביהוד בסביון בקריית אונו

מחיר שיעור: 80 ₪

טלפון: 054-7478823t

מלמד בבית התלמיד או בבית, מחיר הוגן לכל נפש, מלמד גיטרה קלאסית, חשמלית ואקוסטית לתלמידים מרמת מתחילים ועד רמה בינונית.

התקדמות ותוצאים מובטחים!

מספק כלים ללימוד עצמי ללא תלות במורה בשלבים מאוחרים יותר, לא מבזבז את זמן התלמיד בלימוד תווים!!

עוזר להתקדם בשירה ובבניית בטחון מול קהל בשירה ונגינה (לא מלמד פיתוח קול).

מלמד את סגנונות הרוק (כבד-קל-עממי-ישראלי) והבלוז, שירי עולם ופופ מוכרים, שירים מסביב למדורה והמון שירים בעברית.

מלמד בביתי (יהוד) או בביתכם, מוכן להגיע ליהוד-מונוסון, קרית אונו, סביון, גני תקוה, גני יהודה, רמת פנקס, רמת אפעל, קרית קרניצי, נופך, רינתיה מזור, מגשימים ואיזור תל השומר.

מתאים לילדים ונוער מגילאי 9-18.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אמרו עליו שלא יחזור יותר מן הגלות גמרו עליו חזק בכל טורי הרכילות סיפרו שהשתגע, בולע, מעשן אבל יותר מכל דבר, אהב הוא לנגן, בגיטרה, בגיטרה"

שמוליק קראוס
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה באור יהודה, ביהוד, בסביון, בקריית אונו, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה באור יהודה, ביהוד, בסביון, בקריית אונו ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בדניאל גמליאל, מורה לגיטרה באור יהודה, ביהוד, בסביון, בקריית אונו, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה באור יהודה, ביהוד, בסביון, בקריית אונו באתר ובמידה ולא תסתדרו עם דניאל גמליאל אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף באור יהודה, ביהוד, בסביון, בקריית אונו מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)