אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » חיים אזיקרי

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה חיים אזיקרי:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית, חשמלית ובס, עם נסיון של 25 שנים. גיל:58. כי גיטרה מלמדים באהבה.חיים אזיקרי מלמד גיטרה בערים הבאות:

בכרמיאל בנהריה בקריות בקריית ביאליק בקריית חיים בקריית ים בקריית מוצקין

מחיר שיעור: 120 ₪

טלפון: 052-8793941t

בסיסט -מורה לגיטרה בס מורה לגיטרה קלאסית וגיטרה חשמלית
מלמד גיטרה בקריות במתחם המוסיקה של עולם המוסיקה בית חלילית.
מלמד בכרמיאל במתחם המוסיקה "עולם המוסיקה ובנהריה.
אם אתם מחפשים מורה שילמד אתכם מסודר,בכייף בתנאים אופטימליים
עם אפשרות לחשיפה לכל הסגנונות וסוגי הגיטרה אז הגעתם למקום הנכון.
אני מקפיד לא רק על שיטת לימוד רצינית ומוכחת אלא גם על תנאי לימוד נוחים ומזמינים , בעיני השיעור פעם בשבוע הוא חוויה שהתלמיד מחכה לה כל השבוע ולכן חשוב שתהיה הכי ממצה ורצינית.:מורה טוב וסבלני,כל הציוד הדרוש,אוירה של מוסיקה באויר אפשרות להרכבים וסדנאות.
חשוב לציין שאני במקור נגן בס, לכל מי שמחפש מורה לגיטרה בס חשוב לא להתפשר וללמוד אצל גיטריסט שקצת נגע בגיטרה בס… חפשו בסיסט אמיתי שאוהב ומכיר את הכלי כי גיטרה בס היא כלי מדהים!

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"הדבר היחיד שחסר לי זה גיטרה שחורה."

ריאנה
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בכרמיאל, בנהריה, בקריות, בקריית ביאליק, בקריית חיים, בקריית ים, בקריית מוצקין, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בכרמיאל, בנהריה, בקריות, בקריית ביאליק, בקריית חיים, בקריית ים, בקריית מוצקין ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בחיים אזיקרי, מורה לגיטרה בכרמיאל, בנהריה, בקריות, בקריית ביאליק, בקריית חיים, בקריית ים, בקריית מוצקין, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בכרמיאל, בנהריה, בקריות, בקריית ביאליק, בקריית חיים, בקריית ים, בקריית מוצקין באתר ובמידה ולא תסתדרו עם חיים אזיקרי אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בכרמיאל, בנהריה, בקריות, בקריית ביאליק, בקריית חיים, בקריית ים, בקריית מוצקין מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)