אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » טוהר שושנה

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה טוהר שושנה:

מורה לגיטרה חשמלית, אקוסטית, קלאסית וכלי מיתר אתניים , עם נסיון של 7 שנים. גיל:35. מלמד נושאי ליבה בשילוב בקשות התלמיד.טוהר שושנה מלמד גיטרה בערים הבאות:

באשדוד באשקלון בנס ציונה בקריית גת

מחיר שיעור: 120 ₪

טלפון: 052-5635155t

בוגר בית ספר "רימון" במגמת ביצוע ג'אז ונגן הפקות פעיל, בין היתר גיטריסט של מיקי גבריאלוב, גיל ויין ועוד.

מלמד גיטרה במגוון סגנונות ממוסיקה קלה, פרוגרסיב מטאל לג'אז פיוז'ן ועד למוסיקה מזרחית עכשווית ומסורתית
השיעורים מתקיימים בביתי שבאשקלון בסטודיו מאובזר ונעים ומתאימים למתחילים מגיל 7, מתקדמים ולנגנים שרוצים להתמקצע. כמו כן מכין ללהקה צבאית, רימון אקדמיה למוסיקה וכו'

תוכן השיעור מורכב מותאם לכל תלמיד לפי רצונו תוך מתן דגש על נושאי ליבה שאני ממליץ לכל תלמיד מתחיל או מתקדם לעסוק בהם כגון תיאוריה מוסיקלית, פיתוח שמיעה, קצב, קראית תווים ולתלמידים מתקדמים גם אלתור.

נסיון של 10 שנות הוראה גישה מצויינת לילדים קטנים וגם למבוגרים שמחפשים תחביב!

 

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אתה חייב לדבוק בזה. לפעמים תתאכזב כל כך שתרצה לוותר על הגיטרה, לפעמים תשנא את הגיטרה. אבל כל זה רק חלק מהלמידה, משום שאם תדבק בזה, בסופו של דבר תבוא על שכרך."

ג'ימי אנדריקס
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה באשדוד, באשקלון, בנס ציונה, בקריית גת, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה באשדוד, באשקלון, בנס ציונה, בקריית גת ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בטוהר שושנה, מורה לגיטרה באשדוד, באשקלון, בנס ציונה, בקריית גת, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה באשדוד, באשקלון, בנס ציונה, בקריית גת באתר ובמידה ולא תסתדרו עם טוהר שושנה אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף באשדוד, באשקלון, בנס ציונה, בקריית גת מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)