אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » יהונתן שלמה

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה יהונתן שלמה:

מורה לגיטרה בן 26, גיטריסט מזה 10 שנים, סטודנט שנה ד’ באקדמיה הגבוהה למוסיקה בירושלים. מופיע כגיטריסט וסולן.יהונתן שלמה מלמד גיטרה בערים הבאות:

בירושלים

מחיר שיעור: 100 ₪

טלפון: 052-4593832t

בס”ד

אני בן 26, ירושלמי, גיטריסט וסולן בלהקות כבר קרוב לעשר שנים. מופיע בקביעות על במות שונות ברחבי ישראל, סטודנט באקדמיה הגבוהה למוסיקה בירושלים. כרגע לפני שנתי האחרונה באקדמיה.

בשיעורי הגיטרה אנו נתמקד בליווי שירים וסולואים לפי בקשת התלמיד, טכניקה, פיתוח שמיעה, קצב, תיאוריה ועבודה על השירים וביצועם.

במסגרת לימודי התואר באקדמיה, אני מתמחה בשירה ופיתוח קול, כך שבשיעורים בנוסף לעבודה על שירים מבחינת נגינה, אני עובד גם על צורת הגשה של השיר למעוניינים לשיר ולנגן.

השיעורים מיועדים לכל הגילאים. בביתי המחיר הוא 100 שקלים לשיעור של שעה, ישנה תוספת מחיר למעוניינים ללמוד בביתם.

כל טוב ובהצלחה,
יהונתן.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"הלוואי שהיו גיטרות חשמליות בשדות הכתנה בימים ההם... הרבה דברים טובים היו יוצאים משם."

ג'ימי הנדריקס
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בירושלים, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בירושלים ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים ביהונתן שלמה, מורה לגיטרה בירושלים, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בירושלים באתר ובמידה ולא תסתדרו עם יהונתן שלמה אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בירושלים מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)