אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » יואב גרופר

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה יואב גרופר:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 7 שנים. גיל:34. מגיע אל התלמיד. עורך קונצרט סוף שנה.יואב גרופר מלמד גיטרה בערים הבאות:

מורה לגיטרה

מחיר שיעור: 100 ₪

טלפון: 050-8479655t

מורה מקצועי לגיטרה, בוגר המרכז למוזיקה בירושלים.
מנגן במשך 14 שנה, בעל נסיון בהופעות בארץ ובחו"ל.
מתמחה ברמה וירטואוזית גם בגיטרה קלאסית וגם בגיטרה חשמלית ומשלב יסודות משני העולמות בשעורי הגיטרה.
השעורים מתקיימים בבית התלמיד.

במהלך שנותיי הרבות כמורה לגיטרה הכשרתי מאות תלמידים,
ומנסיוני פיתחתי שיטות לימוד רבות, תוך התבססות על חומר אקדמאי ומתודות שונות של מורים רבים, איסוף, עריכה ועיבוד של מאות שירים ויצירות בכדי שאוכל ללמד ולהעשיר כל תלמיד – בכל גיל ובכל רמה, בסגנונות רבים ומגוונים כך שכל תלמיד יוכל להתקדם ולהנות תוך כדי שהוא לומד מוזיקה המתאימה לו ומדברת אל טעמו האישי.
הנאה היא המתכון להצלחה.

במהלך השעורים נשים בין השאר דגש על תווים וקצב, אקורדים, טכניקה נכונה, מוזיקליות, פיתוח שמיעה, תאוריה, אלתור, יכולת ללמוד שירים ולהתקדם עצמאית בצורה נכונה בעזרת תוכנות ומהאינטרנט.

בסוף כל שנת לימודים נערך קוצרט סוף שנה בו מקבל כל תלמיד במה
להופיע מול קהל. חוויה מהנה, מקדמת ובלתי נשכחת עבור התלמידים ומשפחותיהם.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"משקפי השמש שלי הם כמו הגיטרה שלי."

פט סמית'
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה מורה לגיטרה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה מורה לגיטרה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים ביואב גרופר, מורה לגיטרה מורה לגיטרה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה מורה לגיטרה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם יואב גרופר אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף מורה לגיטרה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)