אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » יונתן זילברשייד

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה יונתן זילברשייד:

מורה לגיטרה קלאסית ואקוסטית, עם נסיון של 1 שנים. גיל:37. שיעורי גיטרה למתחילים בגישה סבלנית ומהנה.יונתן זילברשייד מלמד גיטרה בערים הבאות:

בתל אביב

מחיר שיעור: 90 ₪

טלפון: 054-5960350t

שיעורי גיטרה למתחילים באווירה סבלנית ונעימה.

אני בן 28, מנגן על גיטרה אקוסטית ומפוחית. מופיע כבר שנים רבות ברחבי הארץ עם שירים מקוריים וקאברים של מוזיקת פולק רוק ישראלית, אמריקאית ובריטית.

לפני כשנה התחלתי גם ללמד.

כשאני מלמד גיטרה אני מנסה להבין בצורה הטובה ביותר מה התלמיד רוצה לדעת ובמיוחד איך הוא רוצה ללמוד. המומחיות שלי היא בלימוד סבלני ונעים של נגינת הליווי בגיטרה אקוסטית או קלאסית מתוך כוונה שהתלמיד ילמד להכיר ולנגן אקורדים, ולשיר כל שיר העולה על רוחו כמו גם ללוות נגנים אחרים המנגנים על גיטרות חשמליות או כלים שונים.

בנוסף אני מלמד את תלמידיי להכיר את יסודות הלימוד דרך האינטרנט בכדי לאפשר להם ללמוד ולהתפתח באופן עצמאי. התלמיד לומד להכיר את שפת ה"טאבים" הפשוטה והנוחה ויכול להתקדם בהתחלה ביחד איתי ובהמשך באופן עצמאי. אבל הדבר החשוב ביותר הוא שהוא לומד לאהוב את הגיטרה, ולפי רצונו לומד לשיר ביחד איתה.

המחיר הוא נוח בכדי להנגיש את הגיטרה והמוזיקה לכולם.

הגיטרה היא אהבת חיי וזה מה שאני מבקש להעביר לתלמידיי :)

השיעור אצלי הוא שעה מלאה
לא 45 דקות ולא 50. אלא שעה שלמה ועגולה :)

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"הלוואי שהיו גיטרות חשמליות בשדות הכתנה בימים ההם... הרבה דברים טובים היו יוצאים משם."

ג'ימי הנדריקס
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בתל אביב, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בתל אביב ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים ביונתן זילברשייד, מורה לגיטרה בתל אביב, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בתל אביב באתר ובמידה ולא תסתדרו עם יונתן זילברשייד אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בתל אביב מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)