אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » יניב אורון

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה יניב אורון:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית, חשמלית ובס, עם נסיון של 10 שנים. גיל:40. בעל נסיון רב במוזיקה ובלימוד.יניב אורון מלמד גיטרה בערים הבאות:

מורה לגיטרה

מחיר שיעור: 100 ₪

טלפון: 052-2204429t

מורה לגיטרה ופסנתר בתל אביב. בעל תואר ראשון במוזיקה. מלמד כבר מעל עשור שיעורים פרטניים וקבוצתיים במרכזים נחשבים במרכז, בבתי ספר ובאופן פרטי מגיל 5-70. כמו כן, בעל נסיון בהלחנה לתיאטרון וסרטים, נגינה בהרכבי רוק ג'אז ומוזיקה קלאסית, מדריך ומעסיק מורים. משלב בשיעורים תיאוריה טכניקה ותווים יחד עם שירים שהתלמידים רוצים ללמוד. סבלני מאוד ועם גישה טובה לילדים בפרט ולהוראה בכלל.
ממוקם באזור הצפון הישן של תל אביב וגם נייד להגיע לבתי התלמידים.
אשמח לשמוע ממתעניינים.
יניב אורון,
מורה לגיטרה ופסנתר בתל אביב.
0522204429

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אני גיטרה."

נעמי שמר
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה מורה לגיטרה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה מורה לגיטרה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים ביניב אורון, מורה לגיטרה מורה לגיטרה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה מורה לגיטרה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם יניב אורון אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף מורה לגיטרה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)