אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » כפיר שלום

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה כפיר שלום:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 20 שנים. גיל:47. מלמד בשיטה יחודית ומיוחדת בעל סיגנון.כפיר שלום מלמד גיטרה בערים הבאות:

בנתניה

מחיר שיעור: 100 ₪

טלפון: 052-7733419t

אני מנגן על גיטרה 20 שנה בעבר היו לי הרכבים
אני אוהב מוסיקה בנשמה ורוצה להעביר את הידע שיש לי לאנשים שרוצים ללמוד לנגן אני אני לא מלמד תאוריה או תווים אלה טכניקה רגש קצב וסיגנון .
מעולם לא למדתי שיעורי נגינה אצל מורים אלה רק דרך שמיעה כך שהיכולת שלי לנגן כל שיר שאני אוהב די קלה . אני מעביר שיעורים בצורה כיפית ונעימה עם דגש לסגנונות רוק בלוז ומוסיקה ישראלית שכל אחד בוחר ובקצב שלו ,הנגינה אצלי היא באוירה כפית ונעימה , מלמד ילדים ומבוגרים
תרגישו חופשי להתקשר בכל שעה 0527733419
כפיר
ציטוט שאני מאוד אוהב של ג'ימי אנדריקס
אתה חייב לדבוק בזה לפעמים תתאכזב כל כך שתרצה לוותר על הגיטרה, לפעמים תשנא את הגיטרה אבל כל זה רק חלק מהלמידה, משום שאם תדבוק בזה, בסופו של דבר תבוא על שכרך

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אתה יכול לקנות גיטרה, אבל אני אשבור לך אותה."

סאלח אל כוויתי
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בנתניה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בנתניה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בכפיר שלום, מורה לגיטרה בנתניה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בנתניה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם כפיר שלום אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בנתניה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)