אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » לאנדרו קוצר

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה לאנדרו קוצר:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 20 שנים. גיל:46. בלי המוסיקה החיים היו טעות.לאנדרו קוצר מלמד גיטרה בערים הבאות:

במעלה אדומים בקדר

מחיר שיעור: 120 ₪

טלפון: 054-5980580t

שלום,אני לאנדרו, בן 35, מורה לגיטרה באיזור מעלה אדומים , קדר .
השיעורים מתבצעים בבית התלמיד באיזור מעלה אדומים או בסטודיו שלי שנמצא בישוב קדר.
אני מלמד שיעורי גיטרה פרטיים במגוון סגנונות שונים (רוק, קלאסי, טנגו, פלמנקו, בלוז, לטין ועוד ) . השיעורים כוללים לימודי טכניקה ותיאוריה.

קצת עלי:
עליתי לארץ לפני שתיים עשרה שנה מארגנטינה,שם למדתי מוזיקה ולימודי גיטרה בקונסרבטריון של עיריית בואנוס איירס.
כשעליתי לארץ המשכתי את לימודי בבית ספר "רימון" ,בית ספר למוזיקה בת זמננו, שם למדתי מקצועות כמו : גיטרה ,אלתור, הלחנה קלאסית ,הרמוניה וכולי…
היום,בנוסף לשיעורי הגיטרה שאני מלמד,אני מופיע בהרכב של מוזיקה לטינית לאירועים .

קצת על השיעורים:
המטרה שלי היא להעביר את השיעור בצורה המהנה ביותר ,כשכל תלמיד ותלמיד מקבל יחס אישי ותוכנית לימודית המותאמת לו באופן אישי.

שיעור היכרות ראשון ב-50% הנחה :)

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"הו הו הו הו נגני גיטרה הו הו הו הו הרוח שרה הו הו הו הו נגני גיטרה מתנגן פתע שיר ישן"

שולה חן
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה במעלה אדומים, בקדר, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה במעלה אדומים, בקדר ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בלאנדרו קוצר, מורה לגיטרה במעלה אדומים, בקדר, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה במעלה אדומים, בקדר באתר ובמידה ולא תסתדרו עם לאנדרו קוצר אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף במעלה אדומים, בקדר מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)