אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » ליעד אסנר

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה ליעד אסנר:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 8 שנים. גיל:31. לימוד גיטרה עם תוצאות.ליעד אסנר מלמד גיטרה בערים הבאות:

מורה לגיטרה

מחיר שיעור: 140 ₪

טלפון: 054-6525221t

תמיד אמרו לכם שאת קטנים מידי?, הלכתם למורה שלימד אתכם יונתן הקטן במשך שנה? אצלי כולם יכולים להגשים את החלום! בכל גיל ובכמות שיעורים מצומצם של עד 5 שיעורים . מורה לגיטרה מעל 8 שנים, מנהל את רשת הדוכנים של ליעד נגינה. מתמחה בלימוד מהיר ותוצאות מהירות. בוגר מגמת מוזיקה של עירוני א, 10 יחידות מלאות במוזיקה, בוגר להקה צבאית של חיל האוויר,כותב ומלחין שירים. מתמחה בלימוד ילדים עם צרכים מיוחדים!

בתור ילד שלא האמינו בו באתי לעשות תיקון ולהוכיח שכל אחד יכול!
מלמד תלמידים בגילאי 7-90 באזור מודיעין בלבד. מגיע לבית התלמיד לשיעור במשך 45 דקות מלא אנרגיות.
בכל שעות היום.

מתעסק במכירת כלי נגינה במחירים שפויים ונוחים לכל כיס. נתראה בשיעור הראשון:)

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"יש לי בית וגיטרה, יש לי שיר שכל הארץ שרה"

מיקי גבריאלוב
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה מורה לגיטרה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה מורה לגיטרה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בליעד אסנר, מורה לגיטרה מורה לגיטרה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה מורה לגיטרה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם ליעד אסנר אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף מורה לגיטרה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)