אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » לירז אהרוני

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה לירז אהרוני:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 1 שנים. גיל:30. מורה למתחילים שיוצא מכם את המיטב.לירז אהרוני מלמד גיטרה בערים הבאות:

מורה לגיטרה

מחיר שיעור: 60 ₪

טלפון: 050-8519776t

מנגן בגיטרה מאז גיל 11. מנגן על גיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית.
אני אלמד אתכם איך לנגן כל שיר שתרצו – אקורדים טבעיים ומיוחדים, מנגינות, פריטות, מקצבים, קריאת תווים וטאבים ותיאוריה בסיסית. כמו כן, איך לטפל בגיטרה ולהחליף מיתרים.
מקצועי במיוחד בסגנונות רוק ובלוז.
תוכלו ללמוד לנגן שירים של הלהקות הגדולות בכל הזמנים – The Beatles, The Doors, Pink Floyd ועוד ועוד וגם של להקות עכשוויות ומתחום האינדי.

מובטחת התאמה של תוכן השיעור לפי רצון התלמיד – אני כאן כדי לעזור לך להגשים את היעדים שלך.

השיעורים יועברו באווירה כיפית ומצחיקה, בדגש על הוצאת המקסימום מהתלמיד!

שיעור של שעה בבית המורה 60ש"ח ובבית התלמיד 70ש"ח.

שיעור ראשון (ניסיון) – חינם!!!

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"משקפי השמש שלי הם כמו הגיטרה שלי."

פט סמית'
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה מורה לגיטרה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה מורה לגיטרה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בלירז אהרוני, מורה לגיטרה מורה לגיטרה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה מורה לגיטרה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם לירז אהרוני אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף מורה לגיטרה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)