אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » מור נעמן

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה מור נעמן:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית, חשמלית ובס, עם נסיון של 10 שנים. גיל:32. שיעורי גיטרה מקצועיים לכל גיל.מור נעמן מלמד גיטרה בערים הבאות:

באשדוד ביבנה בנס ציונה ברחובות

מחיר שיעור: 120 ₪

טלפון: 050-4000115t

מלמד כבר שנים על גיטרה, בוגר מגמת המוזיקה בבית הספר גינסבורג בהצטיינות, מפיק בתחנת הרדיו המואזנת במדינה "גלגלצ", מלמד מהבסיס, עד הרמה הגבוהה ביותר. כולל סולמות, תווים, קצב, תיאוריה, טכניקות נגינה מקיפות – הכל מהכל. למי שרוצה מורה רציני ומקצועי, להתקדם בצורה הכי נכונה, מקיפה ומלאה על הגיטרה, אין מה לחפש מורים נוספים – פשוט להתקשר, להגיע אלי לשבת, לדבר, להבין – לקבוע ולהתחיל.

השיעורים ניתנים:
– גיטרה חשמלית
– גיטרה בס
– גיטרה קלאסית
– גיטרה אקוסטית

בבית המורה, כולל מחשב עם תוכן מסודר ותוכנית עבודה מקיפה, סביבה נעימה לעבוד בה, מרווח ונעים.

שיעורי הגיטרה הם 50 דקות.

שיהיה בהצלחה!

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אני גיטרה."

נעמי שמר
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה באשדוד, ביבנה, בנס ציונה, ברחובות, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה באשדוד, ביבנה, בנס ציונה, ברחובות ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים במור נעמן, מורה לגיטרה באשדוד, ביבנה, בנס ציונה, ברחובות, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה באשדוד, ביבנה, בנס ציונה, ברחובות באתר ובמידה ולא תסתדרו עם מור נעמן אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף באשדוד, ביבנה, בנס ציונה, ברחובות מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)