אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » מוש שי

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה מוש שי:

מורה לגיטרה חשמלית, אקוסטית וקלאסית, עם נסיון של 10 שנים. גיל:42. יש לך גיטרה? תקבל תוצאות מידיות.מוש שי מלמד גיטרה בערים הבאות:

בנס ציונה בראשון לציון ברחובות

מחיר שיעור: 120 ₪

טלפון: 050-8859645t

מחפשים מורה לגיטרה? צרכים עזרה המותאמת אישית עבורכם? שמי מוש שי ואני אעזור לכם להגיע למטרה שלכם, אתאים בשבילכם תכנית לימוד אישית לפי הצרכים שלכם ואעזור לכם לנגן את הדברים שתמיד רציתם – אז למה אתם מחקים צרו קשר עוד היום!

המחירים מתחילים החל מ70 שקלים!

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"גיטרה משובחת המילה האחרונה זה הצליל הכי הכי הכי באופנה"

חוה אלברשטיין
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בנס ציונה, בראשון לציון, ברחובות, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בנס ציונה, בראשון לציון, ברחובות ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים במוש שי, מורה לגיטרה בנס ציונה, בראשון לציון, ברחובות, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בנס ציונה, בראשון לציון, ברחובות באתר ובמידה ולא תסתדרו עם מוש שי אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בנס ציונה, בראשון לציון, ברחובות מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)