אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » מיכאל דרורי

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה מיכאל דרורי:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 9 שנים. גיל:46. גיטרה שירים תווים אילתור מתחילים :).מיכאל דרורי מלמד גיטרה בערים הבאות:

מורה לגיטרה

מחיר שיעור: 120 ₪

טלפון: 053-3381184t

מורה מנוסה בכל הסגנונות בעל רקע עשיר במוסיקה במגמת גאז' וביצוע ברימון מנגן מכיתה ג' :) בן 37 אב לשניים. מלמד גיטרה מוסיקה ותכנות מוסיקאלי. מצויין למתחילים וילדים עם הרבה סבלנות וטכניקה נכונה.

מורה פרטי לגיטרה ילמד אותך לקרוא שירים לכתוב לאלתר לקרוא תווים להבין ולאהוב מוסיקה. טוב לכל הסגנונות עם פיתוח סטייל ברוק בלוז גאז' מוזיקה הודית ואפריקאית.

אני מלמד לעבוד עם מחשב ואינטרנט וללמוד איך ללמוד מוסיקה גם באופן עצמאי אחרי שהשלבים הראשונים בהבנה המוסיקאלית והבנת הכלי צלחו.

053-3381184
מיכאל

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אני גיטרה ומישהו פורט עליי בחילופי המנגינות"

בני אמדורסקי
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה מורה לגיטרה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה מורה לגיטרה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים במיכאל דרורי, מורה לגיטרה מורה לגיטרה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה מורה לגיטרה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם מיכאל דרורי אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף מורה לגיטרה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)