אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » מיכאל כהן

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה מיכאל כהן:

מורה מקצועי לגיטרה בסגנון פלמנקו, בעל הכשרה ונסיון רחב בספרד ובארץ.מיכאל כהן מלמד גיטרה בערים הבאות:

בחיפה בקריות

מחיר שיעור: 80 ₪

טלפון: 054-2296206t

מורה לגיטרה בסגנון פלמנקו, בן 31, מנגן באופן מקצועי כ-12 שנה, מתוכם 7 השנים האחרונות הוקדשו להתמקצעות בפלמנקו.

מלמד את כל הטכניקות הדרושות לשם נגינה בסגנון המסורתי ובסגנון המודרני, תוך שימת דגש על מגוון רחב של מקצבים בכל סגנון ..סולאה, בולריה, טנגו ועוד.

השיעורים מותאמים לרמת התלמיד – החל מנגני גיטרה בתחילת דרכם ועד נגנים מתקדמים הרוצים להכנס לעולם המופלא של הפלמנקו, ומועברים באווירה נעימה ובסגנון קולח וקצבי.

במפגשים יילמדו יצירות של טובי נגני הפלמנקו – פאקו דה לוסיה, טומטיטו, סאביקאס, ויסנטה אמיגו ועוד.

מורה מקצועי לגיטרה בסגנון פלמנקו, בעל נסיון רב משהות ממושכת בספרד (בתי הספר לפלמנקו בסביליה, גרנדה וקאדיס) וכן בהכשרה רחבה בישראל – בית הספר רימון והחוג למוסיקה באוניברסיטת חיפה.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"הגיטרה שלי היא לא חפץ. היא שלוחה שלי. היא אני."

ג'ון ג'ט
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בחיפה, בקריות, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בחיפה, בקריות ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים במיכאל כהן, מורה לגיטרה בחיפה, בקריות, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בחיפה, בקריות באתר ובמידה ולא תסתדרו עם מיכאל כהן אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בחיפה, בקריות מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)