אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » מיקי שביב

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה מיקי שביב:

מורה לגיטרה בס, עם נסיון של 30 שנים. גיל:71. אב הבס הישראלי חוזר ללמד.מיקי שביב מלמד גיטרה בערים הבאות:

בהרצליה בתל אביב

מחיר שיעור: 120 ₪

טלפון: 052-8880066t

אב הבס הישראלי, מיקי שביב, חוזר ללמד!

שביב מקבל כעת תלמידים בכל הרמות וחונך להם על פי דרכם.
מפגשי הכוונה אישיים להקניית שיפור היציבה המוסיקלי, תוך שימת דגש על הבס כפונקציה תזמורתית, במשולב עם הקניית דרך ארץ מוסיקלית ואחריות בסיסטית, ברמה הגבוהה ביותר. מובטחת אספקה שוטפת של איתגור היצירה ושיפור תובנות ותודעה מוסיקלית בכלל. ללא הבנת תפקיד הבס באנסמבל, לא תתכן נגינת בס משמעותית. הקסם והאפקטיביות המירביים, נמצאים כלל טעיקר במורה הנמצא מול התלמיד. מיקי שביב, המורה לבס, מנגן מעל 40 שנים,
69-79 בארה"ב, וב 30 השנים האחרונות, בארץ ובעולם. ניגן ב 338 תקליטי מופת ישראליים.

עבודותיו עם יוני רכטר, אריק איינשטיין, שלום חנוך, מאיר אריאל, כמו רבים אחרים, הקנו לו את מורשתו הנודעת. גם כמורה לבס. נסיונו העשיר, רב השנים בנגינת בס מקצועית, יכול להיות חלק חשוב מתושיית נגינתכם שלכם.

" מיקי שביב, היה המורה שלי לבס ולימד אותי במשפט אחד, מה שלא למדתי ממורים אחרים בשנה", ערן צור, תחנות תרבות, מעריב.

המפגשים מתקיימים בהרצליה, או בבית התלמיד.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אני גיטרה ומישהו פורט עליי בחילופי המנגינות"

בני אמדורסקי
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בהרצליה, בתל אביב, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בהרצליה, בתל אביב ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים במיקי שביב, מורה לגיטרה בהרצליה, בתל אביב, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בהרצליה, בתל אביב באתר ובמידה ולא תסתדרו עם מיקי שביב אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בהרצליה, בתל אביב מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)