אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » מתן עמית

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה מתן עמית:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 27 שנים. גיל:46. מלמד בכיף ובצורה אישית לכל תלמיד.מתן עמית מלמד גיטרה בערים הבאות:

ברמת השרון

מחיר שיעור: 120 ₪

טלפון: 054-4295140t

אהלן אני מורה לגיטרה ברמת השרון.
אני מלמד כבר בערך 13 שנים ונהנה מהתהליך האישי שכל תלמיד עובר עם הכלי והמוסיקה.
לימוד גיטרה ברמת השרון מתבצע כך שהשיעורים הם אינדיוידואלים ובקצב אישי, בצורה שבה התלמיד נהנה ומרגיש מאותגר, אך מצד שני לא מוציא את המיץ והחשק לנגן אחרי 3 שיעורים…
כן גם אני למדתי אצל שניים שלושה מורים כאלה…
אני מנגן רוב חיי (בערך 27 שנים מתוכם)
מורה לגיטרה ברמת השרון
למדתי בMUSICIANS INSTETUTE שבלוס אנג'לס חייתי וניגנתי בלונדון כ5 שנים שם ניגנתי במיטב המועדונים ועם נגנים כמו זמרי הליווי של לני קרוויץ, בוי ג'ורג' וטיאסטו.
כיום אני גיטריסט וזמר בהרכב שלי של חומר מקורי בשם
THE GOOD DECISIONS אתם מוזמנים לצפות ביוטיוב המצורף.
כמו כן אני מנגן עם להקת הקאוורים המצליחה רוקוויל אשר מופיעה בכל הארץ עם הופעות קאוורים ועם מופע מחווה מיוחד ללהקת קויין האגדית.
אני מלחין לאישתי הזמרת ענת בן חמו את האלבום. ענת שרה עם עידן רייכל את השיר מי נהר ועם עילי בוטנר.
מורה לגיטרה ברמת השרון
דברו איתי :-)

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"הסאונד שאתם שומעים הוא מהגיטרה שלי שקוראים לה לוסיל. אני מטורף על לוסיל."

בי.בי קינג
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה ברמת השרון, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה ברמת השרון ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים במתן עמית, מורה לגיטרה ברמת השרון, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה ברמת השרון באתר ובמידה ולא תסתדרו עם מתן עמית אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף ברמת השרון מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)