אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » נדב טוינה

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה נדב טוינה:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 1 שנים. גיל:31. מורה לגיטרה תאוריה וטכניקה .נדב טוינה מלמד גיטרה בערים הבאות:

מורה לגיטרה

מחיר שיעור: 80 ₪

טלפון: 052-6917560t

אני מורה לגיטרה בוגר מגמת מוזיקה בבית חינוך ירקון בן 21 מלמד גיטרה אקוסטית גיטרה חשמלית וגיטרה קלאסית בביתי שנמצא במושב שדי חמד או מגיע לבית של התלמיד (כפר סבא) מלמד גם הכנה לבגרות למוזיקה מנגן 9 שנים על מגוון כלים נוספים כמו קלידים, מנדולינה, כינור, מפוחית, יוקלילי ותופים.

אך מתמקד בלימודי גיטרה,
בעל תשוקה ללמד ולקדם את התלמידה ולהעביר אותה לתלמיד בקצב למידה נכון לימודי תאוריה הכרחיים ולימודי טכניקה נכונה. אתמקד בסגנון המוזיקלי של התלמיד תוך הרחבה של סגנונות מוזיקליים.

פיתוח חוש מוזיקלי ויצירת בסיס בתחום המוזיקה מנוסה בעבודה עם אנשים בתחום המוזיקה ובעל סבלנות ללימוד הקשבה ופיתוח הטעם האישי
בטוח שבעזרתי ימצא את מקומו וכוונותיו בעולם המוזיקה

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אני גיטרה ומישהו פורט עליי בחילופי המנגינות"

בני אמדורסקי
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה מורה לגיטרה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה מורה לגיטרה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בנדב טוינה, מורה לגיטרה מורה לגיטרה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה מורה לגיטרה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם נדב טוינה אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף מורה לגיטרה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)