אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » נוי צרפתי

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה נוי צרפתי:

מורה לגיטרה קלאסית ואקוסטית, עם נסיון של 3 שנים. גיל:32. דגש על פיתוח ביטחון עצמי ומוטוריקה.נוי צרפתי מלמד גיטרה בערים הבאות:

מורה לגיטרה

מחיר שיעור: 100 ₪

טלפון: 052-6208815t

היי כולם, שמי נוי צרפתי ואני מורה לגיטרה בחולון. אני מגיעה ממשפחה מוסיקלית וכבר יותר משנתיים שאני מעשירה את התלמידים המקסימים שלי על ידי העלאת ביטחון, תחושה חמימה, הכוונה להופעה ולא רק לנגן לעצמם בבית…
אני מופיעה בתל אביב והסביבה עם הגיטרה שלי, מתחברת מעולה עם ילדים ותמיד תמיד בגובה העיניים. מגיעים אלי תלמידים מהמורים הכי יקרים ונחשבים בחולון עם תסכול בעיניים (כי בואו נודה בזה, מוסיקה יכולה להיות גם מאוד משעממת ולא ברורה), וסיפורי ההצלחה שלהם אדירים.

היתרון בגיל שלי (23) הוא שהתלמידים מרגישים איתי נח. כבר מההתחלה אנחנו לומדים לנגן שיר שהם אוהבים בלבד. כן כן, גם גאליס, השמיניה וכו… ולא "יונתן הקטן". התלמיד מקבל טבלת אימונים מסודרת , מדבקות והפתעות, והתוצאות מדברות בעד עצמן .

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אני גיטרה."

נעמי שמר
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה מורה לגיטרה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה מורה לגיטרה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בנוי צרפתי, מורה לגיטרה מורה לגיטרה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה מורה לגיטרה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם נוי צרפתי אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף מורה לגיטרה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)