אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » נטע לובל

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה נטע לובל:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 10 שנים. גיל:36. בוגרת האקדמיה למוסיקה בירושלים.נטע לובל מלמד גיטרה בערים הבאות:

מורה לגיטרה

מחיר שיעור: 120 ₪

טלפון: 054-5810079t

אני גיטריסטית, מלחינה ומעבדת ונוסף על כך – בוגרת האקדמיה למוסיקה בירושלים בגיטרה ג'אז ובקומפוזיציה.

מלמדת גיטרה באופן פרטי כבר 10 שנים ויש לי ניסיון רב עם כל הגילאים, הרמות והסגנונות (ג'אז, מוסיקה ישראלית, רוק, פופ, בלוז). אני מגישה ומכינה תלמידים לבחינות ואודישנים, בגרויות וכו'.

נשים דגש על הגיטרה ככלי סולני, ככלי ליווי ובכלל – נלמד להכיר את הגיטרה ואת האפשרויות הטמונות בנגינה ובכלי. כמו כן אני שמה דגש על טכניקת נגינה נכונה.

מוזמנים לקבוע שיעור ניסיון (בתשלום)
נטע

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אתה חייב לדבוק בזה. לפעמים תתאכזב כל כך שתרצה לוותר על הגיטרה, לפעמים תשנא את הגיטרה. אבל כל זה רק חלק מהלמידה, משום שאם תדבק בזה, בסופו של דבר תבוא על שכרך."

ג'ימי אנדריקס
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה מורה לגיטרה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה מורה לגיטרה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בנטע לובל, מורה לגיטרה מורה לגיטרה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה מורה לגיטרה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם נטע לובל אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף מורה לגיטרה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)