אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » סיון גל

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה סיון גל:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 9 שנים. גיל:42. מורה לגיטרה לכל הגילים ובכל הרמות.סיון גל מלמד גיטרה בערים הבאות:

ברמת השרון בתל אביב

מחיר שיעור: 120 ₪

טלפון: 052-6660095t

מורה לגיטרה מתל אביב, בוגרת המדרשה למוסיקה במכללת לוינסקי, בעלת תואר ראשון ותעודת הוראה במוסיקה.

מלמדת את כל הגילים ובכל הרמות בסבלנות רבה.

בשיעורים התלמיד/ה ייחשפו לסגנונות נגינה רבים ושונים, סוגי פריטות מגוונים, תאוריה, וניתן אף לשלב בשיעורים לימוד הלחנה וכתיבה.

השיעורים מתקיימים בבית התלמיד או בבייתי בתל אביב, בהתאם לנוחיות התלמיד.
ניתן גם לקיים שיעורים בקבוצות קטנות של 2-4 חברים (בהנחה).

חשוב לי שהתלמידים שלי ינגנו מתוך אהבה למוסיקה ויהנו הן מתהליך הלמידה והן מהתוצאות, לכן, בנוסף לשירים אותם אני מלמדת בהתאם לרמת התלמיד, התלמיד עצמו הוא שותף בבחירת השירים.

השיעורים מתקיימים באווירה נעימה, חוויתית, כייפית ורצינית כאחד.

בנוסך ללימוד גיטרה, אני מלמדת נגינה על קלידים (אורגנית, פסנתר) לכל המעוניין.
תודה!
סיון :)

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אמרו עליו שלא יחזור יותר מן הגלות גמרו עליו חזק בכל טורי הרכילות סיפרו שהשתגע, בולע, מעשן אבל יותר מכל דבר, אהב הוא לנגן, בגיטרה, בגיטרה"

שמוליק קראוס
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה ברמת השרון, בתל אביב, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה ברמת השרון, בתל אביב ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בסיון גל, מורה לגיטרה ברמת השרון, בתל אביב, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה ברמת השרון, בתל אביב באתר ובמידה ולא תסתדרו עם סיון גל אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף ברמת השרון, בתל אביב מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)