אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » סיי אבשלום

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה סיי אבשלום:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית, חשמלית ובס, עם נסיון של 10 שנים. גיל:37. התמחות במציאת "הסאונד שלך" כגיטריסט.סיי אבשלום מלמד גיטרה בערים הבאות:

ברמת-גן בתל אביב

מחיר שיעור: 100 ₪

טלפון: 054-6839083t

טכניקה ותיאוריה מוזיקלית מרבית המורים לגיטרה יוכלו ללמד אתכם, אבל למצוא את הסאונד הייחודי שלך כגיטריסט שיבלוט בתעשייה – זו ההתמחות שלי!

לימודי גיטרה באולפן הקלטות מקצועי שייתן לכם גישה למגברים, אפקטים, מיקרופונים ושאר ציוד קצה שלא תהיה לכם הגישה אליו באף מקום אחר.

מלבד היותי גיטריסט, קלידן ובסיסט בהמון הרכבים ובעל ניסיון רב שנים, אני בעלים של אולפן הקלטות מקצועי ומפיק מוזיקלי עם ידע נרחב בסאונד, הקלטות ומיקסים. דבר המאפשר לי לגשת לנגינה על גיטרה מזווית ראיה שונה לגמרי ואולי ביום מן הימים גם לך!

מורה לגיטרה בעל תואר בהנדסת קול ותואר B.Mus.

כיום מנהל טכני ומרכז מסלול הנדסת קול בבית הספר למוסיקה של הקריה האקדמית אונו.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"הסאונד שאתם שומעים הוא מהגיטרה שלי שקוראים לה לוסיל. אני מטורף על לוסיל."

בי.בי קינג
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה ברמת-גן, בתל אביב, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה ברמת-גן, בתל אביב ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בסיי אבשלום, מורה לגיטרה ברמת-גן, בתל אביב, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה ברמת-גן, בתל אביב באתר ובמידה ולא תסתדרו עם סיי אבשלום אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף ברמת-גן, בתל אביב מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)