אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » סימון חמלניצקי

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה סימון חמלניצקי:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 2 שנים. גיל:37. מורה עם ידע רב בטכניקות נגינה שונות.סימון חמלניצקי מלמד גיטרה בערים הבאות:

בגדרה במזכרת בתיה בנס ציונה בקרית עקרון בראשון לציון ברחובות

מחיר שיעור: 85 ₪

טלפון: 052-8741225t

אני מורה לגיטרה הפועל ברחובות, נס-ציונה, ראשון-לציון, מזכרת בתיה, גדרה ושאר הישובים בסביבה. יש לי ניסיון של 14 שנה בנגינה עם אומנים שונים ובהקלטות מקצועיות. אני מיומן בנגינת סגנונות מוסיקליים מגוונים ויש לי ידע נרחב בטכניקות נגינה שונות.

אני מעביר שיעורי גיטרה למתחילים ומתקדמים כאחד, ויש לי ניסיון בלימוד תלמידים מגיל 8 עד גיל של אחרי צבא. מלמד ליווי, אילתור, הלחנה, פיתוח טכניקה ומהירות, תיאוריה ועוד…

משך שיעור הגיטרה הוא שעה בדרך כלל, אך אם אני רואה שיש טעם לתרגל עוד אני מאריך את השיעור ללא תשלום נוסף. את שיעורי הגיטרה אני מעביר בביתו של התלמיד.

אני מורה לגיטרה סבלני מאוד, כך שלא צריך להיות לחוצים אם מתקשים בחומר מסוים, אני בהחלט מודע לכך שכל תלמיד מתקדם בקצב משלו. אם אתם מחפשים מורה לגיטרה באזור רחובות, נס-ציונה, ראשון-לציון, מזכרת בתיה, גדרה והסביבה, שמעביר שיעורים באווירה נינוחה וכיפית ומקשיב לציפיותיו של התלמיד, אז אני הכתובת.

הערה חשובה: אם אתם רק מתחילים לקחת שיעורי גיטרה, ועדיין לא רכשתם גיטרה, יש לי מבחר של גיטרות בביתי שאני מוכן להשאיל ללא תשלום!

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אני גיטרה."

נעמי שמר
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בגדרה, במזכרת בתיה, בנס ציונה, בקרית עקרון, בראשון לציון, ברחובות, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בגדרה, במזכרת בתיה, בנס ציונה, בקרית עקרון, בראשון לציון, ברחובות ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בסימון חמלניצקי, מורה לגיטרה בגדרה, במזכרת בתיה, בנס ציונה, בקרית עקרון, בראשון לציון, ברחובות, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בגדרה, במזכרת בתיה, בנס ציונה, בקרית עקרון, בראשון לציון, ברחובות באתר ובמידה ולא תסתדרו עם סימון חמלניצקי אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בגדרה, במזכרת בתיה, בנס ציונה, בקרית עקרון, בראשון לציון, ברחובות מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)